Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van a legnagyobb választék...

Hol van a legnagyobb választék Julius K9-hámból Budapesten? Olcsóbb hivatalos webshop-ból rendelni kiszállítással együtt?

Figyelt kérdés
Első sorban a 11., 22. és 7. kerület érdekelne. A 7. kerületi AlphaZoo-ban szokott lenni 1-2 darab de valahogy az én kutyám méretében sosincs, annyi időm meg nem lesz sajnos, hogy potyára odamenjek. Szóval help me :) (és igen, persze fel tudom őket hívni...)

2014. jún. 16. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Olcsóbb rendelni szerintem. De amúgy Dunakeszin van a boltjuk úgy tudom. Egyébként állatboltokban csak pár darab szokott lenni belőlük, az is csak hámból, más nem szokott lenni.
2014. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel. Én még sehol nem láttam 8.000 Ft alatt, kisebb boltoktól a Fressnapfig mindent bejártam. Rendelni nem szeretnék, próba nélkül nem merem megvenni.
2014. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Még annyi kérdésem lenne, hogy TTP ICDPower és K9-Power között mi a funkcionális különbség? Azt látom, hogy a TTP a legolcsóbb és legegyszerűbb, viszont minőségben nem nagyon látok semmilyen különbséget.


Második: ha megméred a kutyád mellkasát, akkor szerintem simán vehetsz próba nélkül, én legalábbis eddig sose fürödtem rá a dologra :)

2014. jún. 16. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Annyi különbség van csak a hámok között, amennyi le is van írva, szóval nem sok :)

2014. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 16. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:
OFF: Mindig ámulattal nézek a nyugodt, hámos kutyákra. Nagy nyugalommal és megbízhatósággal kell rendelkezniük, mert ha húznak, megsokszoródik benne az energiájuk a pórázzal, főleg a fojtóval szemben. Az utcában szoktak egy fiatal huskyt sétáltatni hámmal.. itt állunk az ablak mögött és szétröhögjük magunkat, mert a gazdi gyakorlatilag száll utána. :))
2014. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:D :D Nálunk nem áll fenn ilyen probléma, csak érzékeny a nyaka nagyon durván viszont a széles nyakörvhöz nem elég hosszú :)


De eszembe jutott valami: nekem elég lenne egy sima norvég hám. Hunter vagy K9? Árban kb. ugyaolyan a kettő és jobban szeretem, ha a kutya nincs "betonozva" cuccokkal.

2014. jún. 16. 13:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Bár utólag átgondolva mégis Julius lesz mert öv-zni is akarunk majdan, akkor meg már megéri egyből ezt venni.
2014. jún. 16. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!