Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kiskutyát, de az a helyzet, hogy megfeneklettem és most nem tudok két fajta közül választani. Az egyik a rottweiler lenne, a másik pedig a cane corso.

Kertesházba lenne, egy másik kutya mellé. Én kant szeretnék, akit kutyaiskolába, valamint kiállításokra is tudnék vinni.

Ti melyiket ajánljátok?



2014. jún. 16. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé egyforma karakterisztikájú kutyák mindenben. Szóval amelyik jobban tetszik küllemre, azt válaszd.
2014. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt egyedül neked kell eldöntened.

Esetleg azt megteheted, h kimész egy cc és egy roti tenyésztőhöz is, megnézed mind a 2 alom kiskutyát, és az alapján döntessz.

2014. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el kiállításra ( előtte nézd meg lesz-e mind a két fajtából) és az ott látottak alapján dönts + beszélgethetsz tenyésztőkkel is és a kiállítókkal. Itt már csak a küllem számít a jellem hasonló nekik.
2014. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Linkelnél egy-egy képet a szerinted ideális küllemű kutyáról mindkét fajtából?

Hasonló a két fajta, de neked kell eldöntened hogy melyiknek van számodra több szimpatikus vonása.

2014. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Schrancdorka ***** válasza:
CANE CORSO
2014. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát szerintem meny el egy cane corso és egy rottweiler tenyésztőhöz és amelyik meg tetszik de a fontos oltások ivartalanitás ha haza vitted más nap állatorvos jó kutyuzást!
2014. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!