Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Autóra kellene ragasztanom...

Autóra kellene ragasztanom matricát a kennelemről. Szerintetek mi és hogyan legyen rajta?

Figyelt kérdés

A matrica téglalap alakú kb 1m hosszú és 50 cm magas.


Gondolom a kennelnév legyen rajta de mi még?


2014. jún. 17. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom az elérhetőséged érdemes még ráírni.
2014. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk weboldal elég, vagy telefon számot is? ( Nem akarom, hogy aztán hülyeségből hívogassanak)
2014. jún. 17. 07:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Weboldal elég szerintem. Meg a meg lehet oldani, esetleg egy profi fotó valamelyik kutyádról.
2014. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképp szakemberrel készítettnék el egy ízléses "banner" képet, szóval olyasmit, ami jól reprezentálja a kenneled, szépen mutat, minden benne van. egy béna reklámfeliratnál kevés cikibb dolog van...
2014. jún. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kennel név, honlap cím (csak ha egyszerű, és nem 1km hosszú)és 2-3 kutyusodról profi kép, hogy lássak milyen fajtával foglalkozol. Ha van valami cím vagy elismerés amire büszke vagy pl. ezüst kosszorús mestertenyészet, vagy "már 15 éve" vagy valami hasonló az még belefér.

Ne legyen túl sűrű, de azért a fenti alap infok legyenek meg rajta.

2014. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy kép a kutyádról, kennelnév, honlapcim, és mehet a telószám is. nekem 5 éve rajta van, és még hülyeségből senki nem hivott. viszont az emberek néha szivesebben telefonálnak.
2014. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kennelnév, fajta, honlap, telszám. Nagy betűkkel, könnyen olvashatóan.

Kis betűkkel: akármilyen mestertenyészet, neved, címed (ha a honlapon könnyen megtalálható, nem fontos)

Kép a kutyáról: bár fajtától függ, de sokan a kölyökkutyától ájulnak el :)

A betűk könnyen olvashatóak legyenek, ne vmi kacifántosat válassz. Ne legyen tirkitarka, azt sugallja, hogy szinte erőszakosan (kis túlzással kétségbeesetten) reklámozod a kennelt.

2014. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kennelnév, honlapcím, telefonszám, egyik oldalra az egyik kutyád profilképe (szerintem ne kölyök legyen). A háttér pedig lehetne valami parkrészlet vagy japánkert. Sok nem fog látszani belőle, de mégis némi rendezettséget ad.


Bár nem tudom milyen a kocsi, de szerintem ez is ötletes:

[link]

2014. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!