Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a Real Shepherds...

Vélemények a Real Shepherds border collie kennelről?

Figyelt kérdés
Vélemények róluk ? : www.realshepherds.com ? Nagyon újak,ezért kérdezem,h vki tud e róluk vmit. Kedvencnek szeretnék kiskutyát,talán elvinném egy-két kiállításra,h kipróbálja magát.

2014. jún. 17. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

12, egy tucat. Se normális se tenyészcél, se eredmények. De legalább hellyel közzel normális kutyákkal tenyészt - bár soha nem vennék Real Pearl vonalú kutyát de igazából ez ízlés dolga -, és a kötelező minimumot hozza. Nem többet.

Amire Te szeretnéd, arra ellenben tökéletes, és Neked sem kell több mint amit ők tudnak. Menj el, nézd meg, ha szimpatikusak akkor hozz kiskutyát.

2014. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én jókat hallottam róluk, vannak eredményeik illetve iskolázzák a kutyákat valamint agility, frizbi.

[link]

[link]

2014. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, az idén alapították a kennelt.A kutyákkal folyamatosan kutyaiskolába járnak, részt vesznek sok bemutatón és rendezvényen. Kiállítási eredményeik is szépen szaporodnak. A kutyákat szűrik a különböző betegségekre. Safari egy jó fejű, nyugodt és nagyon barátságos kutyus. A kiskutyákkal nagyon sokat foglalkoznak, sok mindennel megismertetik őket. Szerintem pont azért,mert kezdők, még többet beleadnak ebbe az alomba. Én tőlük választok kiskutyát terápiás célra( persze nem egyedül). Ha érdekelnek,vedd fel velük bátran a kapcsolatot, nagyon segítőkészek, és nézd meg a kiskutyákat.:-)
2014. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!