Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó lesz? Kérdés lent!

Schrancdorka kérdése:

Ez jó lesz? Kérdés lent!

Figyelt kérdés
Szerintetek jó lesz egy 8 hetes golden retrievernek a Premiere Best Meat Junior chicken táp?Ha tudtok még ajánlani normál árban tápot akkor légyszi írjátok meg!

2014. jún. 17. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol ezt vetted, ott vannak még több junior tápok is, én kezdésnek mindenből vettem, és mind bejött a kutyusnak. Nem akarom rászoktatni egy márkára,mert az előző kutyámmal úgy jártam, hogy ő csak egy fajtát volt hajlandó megenni. 2-3 napig éhezett mire ráfanyalodott másra. Amúgy ha megteheted és van időd főzni, keverd a konzerveket otthon főzött színhússal meg belsőségekkel. Minél változatosabb legyen az étrend
2014. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Még csak 8 hetes, tehát nagyon fontos, hogy 1 éves keresztül ( 1 évet kibírsz szerintem pénzügyileg) prémium minőségű tápot egyen ( Acana pl). Mert ez határozza meg a jövőjét, életkorát és egészségét. Ha azt akarod, hogy egészséges legyen 1 éves koráig ne etesd konzervvel se egyéb más olcsó táppal főleg ne házi koszttal mert tönkre vágod az életét. Esetleg ha nem akarsz annyit költeni rá akkor kérdezd meg a tenyésztő mit etetett vele ( kérjél zsacskóba tápot az átszoktatáshoz) és aztán próbáld meg A Brit-et ( én mindig Willowy-t használok meg vagyok vele elégedve). Ha van még kérdésed írj rám bátran privátba. ( tenyésztő vagyok pár éve akár betegséggel is )
2014. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudsz írni kennelnevet?
2014. jún. 17. 16:42
 4/6 A kérdező kommentje:
am ne haragudj de az Acana kva jó árban van!
2014. jún. 20. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan etess Premiere-rel, az egy nagyon jó táp, ár/érték arányban a legjobb. Acanát kiskutyának meg ne adj, mert a magas fehérjetartalmától ízületi gondjai lehetnek.
2014. júl. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 asper ***** válasza:

Szerintem elég jó papíron. Allergén mentes.

A híres ACANA meg borsófehérje tartalmú, amitől begyullad a kiskutya ízülete...

2015. jún. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!