Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van a kutyámnak előrehar...

Miért van a kutyámnak előreharapása?

Figyelt kérdés
Érdekes, mert a szüleinek sem volt, és nem keverék jelleg, hanem tk-s. Nem szeretném tenyészteni, de nem tudom, hogy miért van ilyen durva buldog harapása. Egyébként francia buldog szuka.
2014. jún. 17. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

náluk nem normális az előreharapás?


Fogak: Az állkapocs metsző fogai nem helyezkedhetnek a felső metsző fogak mögé. Az alsó fogív elkerekített. Az alsó állkapocs ne legyen oldalt ferde, vagy torz. A metszőfog íveinek a távolságát nem lehet pontosan meghatározni, alapvetően fontos, hogy az ajkak úgy találkozzanak, hogy a fogakat takarják. Vagyis zárt szájnál a fogak nem látszódhatnak.

2014. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán olvasd el a francia bulldog standardját! :) A francia bulldognak előreharapása van, mert ilyenre csinálták a fajtát.
2014. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"miért van ilyen durva buldog harapása."

Mert buldog :)))))))

2014. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nos, ez nem igaz.. lehet a nem buldog tulajok azt hiszik, hogy ez természetes, de a franciáknál nem. Csak az angol buldogoknál és a boxereknél. Viszont a szüleinek, sőt a nagyszüleinek sem volt, tényleg nem értem. Enyémen kívül még sose láttam ilyet. Egyébként köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 17. 22:01
 5/12 anonim ***** válasza:

A francia buldog előreharap, vagyis alsó metszőfogai a felsők elé nyúlnak.

A standardből másoltam ki.

Esetleg mutatsz képet? Én sem értem, hogy hol a probléma. :D

2014. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
átment :)
2014. jún. 17. 22:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem vagyok bulldog tulaj és nem hiszek semmit, éppen ezért elolvastam a standardot és abból az derült ki, hogy a franciának is előreharapásának KELL lennie.
2014. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de nem ennyire :) De köszönöm, hogy megpróbálod magyarázni... francia buldogos társaságba járok, ez a 3. buldogom, nem szeretem ha témával kapcsolatosan kioktatnak. Én sem okoskodok olyan dologba bele, amihez nem értek.
2014. jún. 17. 23:31
 9/12 anonim ***** válasza:
De mennyire, te nagyon okos??? :) Mi honnan tudjuk, hogy mennyire nyúlik előre a te kutyád alsó fogsora??? Az tény, hogy az alsónak a felső előtt kell záródnia, de nyílván nem 5 centivel előtte.
2014. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én megmondom neked a pontos választ. Azért van, mert örökölte.
2014. jún. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!