Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kaukázusi...

Mit gondoltok a kaukázusi juhászkutya, közép-ázsiai juhászkutya, dél-orosz juhászkutya fajtákról? Melyik fajta a legszimpatikusabb ezek közül? Melyik a legeredetibb pásztorkutya?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a kaukázusi juhász tetszik.De nem tartanék ilyen kutyát(nem tudnék hozzá túl kemény kezű lenni)Amugy nem pásztor hanem juhász kutya.A juhász kutya csak örzi a nyájat. Amugy nagyon jó kutyák de nem mernék ilyen kutyákat tartani.
2010. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekünk kaukázusi-keverékünk volt, és én sem akartam.

Aztán fiatal korában nem sok időt szántunk rá, és szeretet éhes volt, kicsit neveletlen, aztán időbel lelki testvérkémmé vált, idén, 13 éves korában ment el. tündér szőrös mackóm...

2010. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus mindegyik, a harmadikat nagyon nehéz beszerezni idehaza (alig ismert).
2010. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a dél-orosz sajnos nagyon ritka általában, de MO.-n különösen, pedig nagyon jó kutya, én láttam már 1et élőben nagyon szép volt.
2010. jan. 4. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!