Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnőtt, szobatiszta...

Egy felnőtt, szobatiszta kutyát mennyi időre lehet otthon hagyni egyedül, hogy biztosan ne pisiljen be?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 18:51
 1/6 anonim válasza:
74%
kb 8 óra. Én a boxer kutyámat naponta háromszor szoktam levinni. Először hajnal 5kor, aztán legközelebb este 11 körül és kibírja mindig.
2008. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi!!!
2008. júl. 31. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Hajnal 5-kor, aztán este 11-kor? Azért tegyük hozzá, hogy ez nem egy felelős kutyatartás, követendő példa!! Szegény kutya...
2008. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
szerintzem vagy biztosíts neki egy helyet,ahol elvégezheti a dolgát,vagy ne hagy egyedül sok időre.Ennyit megérdemel,a kisgyerekedet sem hagynád egyedül.
2008. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első válaszolonak irnám hogy ha hajnali 5kor és aztán meg este 11kor viszed le az nem napi 3 alkalom. szegény kutya biztos szenved, ha nincs rá idöd akkor mért vettél? amugy max 8 orát kibirnak föleg ha nagytestü. ha kicsi akkor kevesebbet.
2008. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszolónak írnám! Kihagytál 1 sétát. Szerintem arra akart célozni, hogy a kutyája este 11től reggel 5ig kibírja!
2009. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!