Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennétek albérletbe kutyával?

Ti mennétek albérletbe kutyával?

Figyelt kérdés

Vagy ha albérletben laktok, akkor vennétek/fogadnátok örökbe kutyát?

Ha a tulaj engedné,


2014. jún. 20. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
HA a tulaj engedné, és mindent meg tudok neki adni, amire szüksége van, akkor igen.
2014. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha a tulaj engedi, és reggel, d.u, este van időm min egy fél (de lehetőleg több) órás sétára,egyébb elfoglaltságra, akkor persze
2014. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos kutyával (de bármilyen állattal) nagyon nehéz albérletet találni. Pedig néha az ember több kárt csinál, mint egy négylábú.....

Igen mennék. Sőt keresek is. De nem nagyon találok.....

2014. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én kb. 4 éve macsekkal, és több mint 2 éve nagy testű kutyával albérletben lakom.

Bárki meghallja, úgy förmed rám, hogy azt szavakkal nem lehet elmondani.

Azért is tettem fel a kérdést, hogy én vagyok megháborodva, vagy más is vagy így.

Holott pont ma olvastam kb. 50 hozzászólást, hogy nem egy ember van aki gyerekkel/gyerekekkel van albérletben, ami szerintem rizikósabb.

Mindent megadok mindkettőnek, minimum Brit tápot veszek, meg farhátat, májat, stb, mindenféle kiegészítőkkel ha kell, pl. zöldkagyló, stb.

Tehát ilyen téren nincs gond.

A séta sem, pedig egy 550 nm-es telken van egy kb. 40 nm-es ház, tehát az udvaron is rengeteget játszunk, a házon kívüli séták mellett.

2014. jún. 20. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor így engedd el a füled mellett bárki falháborodását :)
2014. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Albérletbe biztos nem vennék állatot, én nem érezném magunkat úgymond biztonságban ott. De ha már megvan, akkor semmiképpen nem válok el tőle, csak azért mert albérletbe kell mennem.
2014. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi albérletben lakunk kutyával, igaz önkormányzati lakás ide nem jár tulaj, de megengedték és a lépcsőházban még 3 lakó tart kutyust.Hozzátenném akkor javaslom, ha bútor saját mert ugye ha a kutya unatkozik sok mindenre képes.
2014. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi kutya+gyerek kombinációval vagyunk albérletben, na így aztán tényleg nehéz lakást találni, de kb. 15-20 hirdetőből egyet általában nem zavar a dolog.

Nekünk ez a 3. albérlet kutyával, 2. úgy, hogy gyerek is van.

2014. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Albérletben lakom, egy rotival, a párommal, és ideiglenesekkel. Vagyis igen...
2014. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Albérletben lakom, egy rotival, a párommal.."


Nekem is rotim van. :)

2014. jún. 23. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!