Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár nap múlva megkapom a...

Pár nap múlva megkapom a yorki kiskutyámat és érdekelne hogy milyen táp lenne jó neki?

Figyelt kérdés
Royal canin fajtatápot vettem direkt kölyök yorkiknak valót, de ahogy olvastam hiába drága, nem feltétlenül az a legjobb neki. Valaki aki tud tapasztalatot mindani légyszi segítsen! Inkább táppal etetném, nem házi kosztal.

2014. jún. 20. 23:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mi nekünk lassan 8 éves a kutyus állatorvos ajánlására csak Rocal Canin tápot kap és nagyon szereti és tápláló, ez az egy nem okozott nála hasmenést. Szerintem érdemes a fajának megfelelő tápot adni neki. Viszont a házi kosztra figyelni kell nem mindent kaphat. Remélem tudtam segíteni.
2014. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A húgomnak ki kellett ezt kísérleteznie, aztán az a táp maradt, amitől nem volt hasmenése a kutyának.
2014. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nekem is royal canint eszik a yorkim :) semmi baj nincs vele.

Bevallom néha kap házi kosztot, és csontot mert kikönyörgi, de ő már felnőtt kutya, kicsinek ne adj szerintem.

2014. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyelőre ugyan azt add neki, amit a tenyésztőnél evett. Így elkerülheted a hasmenést. Utána ráérsz átállítani olyanra, amit te szeretnél neki adni. Csak szépen fokozatosan, keverve és nem egyszerre. A tenyésztő biztos ad a kezdéshez egy kis csomag tápot.
2014. jún. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Házi kosztot nem fog kapni, esetleg rizst, arról azt olvastam h hasmenésre jó (lehet rossz infó), biztos jó táp, csak pont yorkis kérdésnél olvastam hogy a royal canin csak agyon van reklámozva nemeltétlenül a legjobb, ezért kérdeztem meg :)

Igen, kapok majd olyan tápot amit eddig evett :)

köszönöm mindenkinem a választ :)

2014. jún. 21. 07:45
 6/11 anonim ***** válasza:
A világon rengetegen etetnek Royallal. Biztosan nem olvasták a gyakori kérdéseket. :))
2014. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Royal táp drága de nem feltétlen jó, ugyanis tele van gabonával.Húst kell adni a kutyának nem gabonát.Az én yorkim húst eszik, nem tápot és él! :)
2014. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én yorkim is royal canin tápot eszik ,egyszer nem volt hasmenése ,kéthetente dkg-ra annyit fejlödött,szivesen eszi.Nálunk bevált.Én adok neki huslevest ,répát,rizst,csirkemellet imádja.Nagyon szép szöre van és nagyon izmos kis kutyus,most 6honapos.
2014. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) szereti a royalos tápot, bár egy kicsit márkátlanabbat, ami picit nagyobb szemű szivesebben eszi sokstor, mert a royalos nagyon pici és szeriem nem nagyon rágja meg, a másukat kénytelen és a fognövése miatt eszi inkább azt sztem :) egyenlőre mást még nem adtam neki, kivéve ha tanítgom a jutalomfalatot :)
2014. júl. 7. 12:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj neki langyos husi levest,fött sárgarépát és csirkemellet,az enyém imádja.A táp meg jó választás,az enyém dkg-ra annyit nött minden két hétben ,most 6 hónapos múlt,megállt.Olyan fényes a szöre,hogy csak ugy csillog.
2014. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!