Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak?

Kezdo akvarista kérdése:

Mi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy pitbull kiskutyám amikor kaptam 6 hetes volt és nagyon sovány gyenge gondoltam nálam helyre jön oltást meg kapta féregtelenítőt vettem neki kölyök tápot mollyt azt mondtak jó minőségű a kutyám aránylag megnyúlt de még soványabb lett néha ugy látom mindha fájna a pocija mitevő legyek valaki segitsen!
2014. jún. 21. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

molly nem jó táp, Joserat, Brit Caret, Pro Plant válassz ezek rendes tápok

és hogyazistenbe került hozzád egy 6 hetes kölyök???

2014. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó táp: Taste of the wild,Josera,Happy dog natural, Brit Care

És nem lehetne nálad 6 hetesen a törvény tiltja

A baja az hogy egy szaporított beteg kutya

2014. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez volt a leggyengébb kölyök és senkinek nem kelett ígyhát el hoztam a tenyésztőtől o mondta már el lehet hozni akkor jobb táp megoldaná a problémát most 8 hetes .
2014. jún. 21. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:

az nem tenyésztő volt...

adj neki kölyköknek szánt tápot és még aztis lehet vizezd fel picit hogy könyebben tudja megenni, viddel dokihoz és vizsgáltasd ki hátha van valami örökletes betegsége

2014. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy kitől vetted? :D
2014. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok ugysem tudnád ki az kölyköknek valo molly és beáztatom de akkor veszek más tápot.
2014. jún. 22. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!