Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből adtok inni a nagy-közepe...

Miből adtok inni a nagy-közepes testű kutyáitoknak?

Figyelt kérdés
Az enyéimnek egy akkora táljuk van, amiből esznek, emiatt naponta többször (4-5x) újra kell tölteni.
2014. jún. 22. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"(4.5x) újra kell tölteni" :Mivel? vízzel vagy kajával?


mert ha vízről van szó az nem gond ha szomjas a kutya iszik,de ha enniről van szó az szerintem nem jó. Napi 3 evés a normális ,ha többet eszik elhízhat.

2014. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vödörből. Azt csak naponta két-három alkalommal kell cserélni.
2014. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb méretű rozsdamentes etetőtálból.

Én is többször újratöltöm, már csak azért is, mert nyálas, poros, szemetes lesz a víz. Kinti kutyák.

2014. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egy jénai nevű cseréptálból isznak, és 3 naponta elég újratölteni, pedig 2 kutyánk van. Pont a kerti csap alatt van, és így könnyen újra lehet tölteni.
2014. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk pedig a kutya csak a tóból hajladó inni, tálból nem (pedig minden nap kap friss vizet)
2014. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 5 literes kiszelektált fémfazékból isznak. Kint a csap alatt van és minden reggel kiöntöm és cserélem a vizet.
2014. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!