Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy kutyát, szabályok?

Beonde kérdése:

Kaptam egy kutyát, szabályok?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy kutyát, Két éves. Segítenétek?

Leírnátok hogy mivel etetitek, hetente mennyi csontot, húst adtok neki, mennyi időt töltötök vele, mikor szoktátok fürdetni : hetente, havonta ... Előre köszi a válaszokat :)


2014. jún. 22. 12:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Resztelt májat lehet neki adni? - a tej miatt kérdezem

(Gondolom igen :P )

2014. jún. 22. 12:47
 2/18 anonim ***** válasza:
14%

az én kutyám mindenevő, látja, hogy mit eszek, megeszi ő is :D

csontot akkor eszik, ha olyan kaja van itthon, vasárnap szinte mindig.

én minden nap játszok vele. legalább fél órát. fürdetni csak nagy melegben szoktam, mivel nem szobakutya. de a gyakori fürdetés nem ajánlatos. különböző fajtájú és tartású kutyák ugyanis mind eltérő gyakorisággal igénylik a fürdetést.

2014. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

májat igen, de csak akkor ha nem fűszeres, nincs megsózva és nem zsíros

tejet pedig nem szabad adni kutyának

2014. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt tudom :) Csak a reszteltmájat be kell áztatni tejbe, és tudom hogy a cukor ami a tejben van az nem tesz jót a kutyának. Ezért kérdezem hogy szabad e neki adni resztelt májat :)
2014. jún. 22. 12:55
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne májat, hanem TÁPOT adj neki! A Pedigreet, a Darlingot, a Chappyt felejtsd el, helyette a Britet, Brit Caret, Joserat, Taste of The Wildot, vagy Romeo tápot adj neki.

A legtöbb kutyát évente 2-3x szokták fürdetni, de vannak fajták, amik kozmetikust igényelnek, pl az uszkárok, westie, yorkie, málta, bichonok. A tiéd milyen fajta? Kertes házban laktok? Ha igen, van bejárása?

Napi 3x sétáltatom az enyémet - kistestű -, és annyi időt töltök vele, amennyit csak lehet :)

2014. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
májat tejbe áztatni? :OOO
2014. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Természetesen táppal etetjük :) csak ez egy kis mai napi plusz lenne a számára :P

puli és még sok sok kutya keveréke :)

Nincs bejárása a házba... Sajnos láncon van. Én mindent meg teszek hogy ne láncon legyen de ha nincs pénz hát nincs pénz.. A szülők se tudnak mit tenni :(

2014. jún. 22. 13:39
 8/18 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a legalsó kép, utolsójára hasonlít legjobban csak már megnőtt

2014. jún. 22. 13:41
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Resztelt máj már egy kész étel. Azt nem kell áztatgatni és a kutyának sem kell adni. Nyers májtól hasmenése lehet. Tejben az emberi fogyasztásra szánt májat szokták előáztatni.
2014. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A kép alapján rendszeres fésüléssel tisztán lehet tartani a szőrét.
2014. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!