Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez sérv? Baja lesz?

Ez sérv? Baja lesz?

Figyelt kérdés

Kiskutyám (na jó, már nem is olyan kicsi) 5 hónapos múlt. A köldöke már akkor nyílt volt mikor nyolc hetesen elhoztuk. A doki azt mondta majd még meglátjuk mi lesz vele. Utoljára kb. egy hónapja voltunk orvosnál vele (az is csak oltás miatt), de a köldökénél még mindig ott van az a kis dudor.. Engem nagyon idegesít.

Ha legközelebb megyünk biztosan szólni fogok a dokinak hogy nézze meg. Habár múltkor azt mondta lehet ezzel együtt fog élni..

Ha nem kell műteni, akkor ez nem lesz befolyással az életére ugye? Úgy értem nem lesz szövődménye vagy ilyesmi?


2014. jún. 22. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
enyém most 7 éves, és kb 2-3 éve vettem észre neki is egy ilyen pici dudort, a dokink mondta hogy kiműthetjük ha szeretnénk, de a kutyát nem zavarja és nincs értelme ez miatt kitenni egy műtétnek, figyeljétek ha nagyobb lesz esetleg elszineződne rögtön szoljatok a dokinak, vagy lesz ivartalanítva? akár azzal egybekötve is kilehet venni, de ha nem változik semmi észre se fogja venni :)
2014. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, a "mi" állatorvosunk is azt mondta hogy ezzel együttélhet, nem feltétlen kell megműteni.. Remélem tényleg így van :)

Köszönöm a válaszodat!!

2014. jún. 22. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!