Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nehéz eset egy cocker spániel?...

Nehéz eset egy cocker spániel? Vagy csak teória?

Figyelt kérdés
A minap találkoztam eggyel és nagyon megfogott a természete, viselkedése. Hallottam, hogy a spánielek elég makacsak és nehezen kezelhetők, de ez a kutya valami tünemény volt. Nyugis, barátságos, igazi mindentlehetcsinálnivele-kutya. Én is sokat gondolkozom mostanában a kutyavásárláson és tetszik a fajta, de nem tudom mennyiben igaz a "makacs, rossz kutya"-dolog.
2014. jún. 22. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan lesz a kutya, amilyenre nevelik.
2014. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KGabi0000 ***** válasza:
Egyáltalán nem makacs és nem is rossz kutya.Az unokatesóméknak az van,de szinte csak én tanítom és foglalkozok vele.Nagy a mozgásigénye és rengeteg foglalkozást igényel.Nem valami túl nyugodt fajta.Én se járok túl sokszor oda,nincs sok időm arra a kutyára,de még így is megtanulta,hogy nem mehet el,ha nincs rajta póráz.Pedig ali-alig megyünk sétálni.Nagyon okos,viszont nehéz megtanítani arra,hogy ne szökjön el.Én mindenképp csak kertesházba ajánlom,de nagyon szökős,ha nem akarod tenyészteni érdemes ivartalanítani.Sétánál nagyon húz,amiről sehogy se tudom leszoktatni,de ha eléggé lefáradt,akkor már nem húz annyira.A barátságos és mindentlehetcsinálnivele-kutya igaz rá,tényleg nagyon játékos és szelíd.A gyerekeket nagyon szereti.Igazi kis játszótárs és energiabomba.De ne felejtsd el,hogy vadászkutya,tehát ha valami olyat meglát,akkor azt mindenáron elkapja.Egyébként könnyen tanítható,de előtte ügyelj rá,hogy rendesen lemozgasd a feles energiáit.
2014. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 _Girl_ válasza:

Nekem cocker spánielem van.

Tényleg elég makacs természetű tud lenni, viszont nagyon ragaszkodó is, sok gondoskodást igényel.

Ha nincs rá elég időd, nem ajánlom, ez számomra is gondot okoz.

Így idős korára (8éves) elég beteges, egyre gyakrabban kell vinni szemével, fülével orvoshoz.:S

2014. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!