Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kitől kaphatnék egy ingyen,...

Tenke Zsanett kérdése:

Kitől kaphatnék egy ingyen, vagy jelképes összegért megvehető Basset Hound vagy Beagle kan kiskutyát?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 18:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Úgy látom vannak unatkozó emberek, akik szívesen gúnyolódnak másokon!


Először is imádom az állatokat. Mindenféle kutyát. Volt már nem egy kutyám és más állatom is. Ismerem mindkét fajtát és jól tudom,hogy teljesen más mindkettő. Másként viselkednek, másak a jellemzőik. Nem azért szeretnék kutyát,mert a fiamnak tetszik,hanem mert az egész család imádja az állatokat. Megvenni nincsen pénzem,mert jól tudom,hogy egy fajtatiszta törzskönyvezett állat 50-től a csillagos égig megy a piacon.

Úgyhogy tisztelettel kérem azon olvasókat, akik itt élik ki magukat, hogy ne oktassanak ki másokat, hanem segítsenek.

Ha segíteni nem tudnak, legalább ne hátráltassanak!

2014. jún. 25. 06:20
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha fajtatiszta kölyök kell, akkor kénytelen leszel félrerakni. Nekem nagy álmom a border collie, és a rottweilerek is nagyon tetszenek, így jelenleg gyűjtök rá, hogy a legjobb kiskutyát megvehessem. Nincs tenyészcélom, de egészséges kölyköt szeretnék, ami VALÓBAN fajtatiszta, ami súlyos pénzekbe kerül. Azt javaslom, beszélj néhány tenyésztővel, érdeklődj az árakról, hogy mikor lesz kölyök, összegyűjtitek a pénzt, és tudtok majd venni kiskutyát.
2014. jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy fáj attól még ez az igazság. Olyan nincs, hogy az ember vagy beaglt vagy bassetet akar. Eldönti, hogy melyiket és gyűjt rá. Pár hónap alatt félre lehet rá rakni, hogy legyen egy egészséges kutyád. Így nagy esélyel, kapsz egy szaporítónál megmaradt igen nagy valószínűséggel beteg kölykököt, akire utána több százezret kell rákölteni.
2014. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is Bassetet szeretnék venni, de még nem most csak már előre informálódtam a neten, hogy mégis milyen árkategóriára számítsak meg, hogy milyen tenyésztők vannak. Több oldalt is találtam a neten, de a legtöbbet nem frissítették már pár éve és eleve kevés Basset tenyésztőt találtam. Szóval egyenlőre tanácstalan vagyok... Amúgy amiket találtam elég nagy a szórás az árakban... Azért a 15-20 ezer forint irreálisan kevés, én eddig olyan 50-60 ezer környékén találtam fajtiszta kutyákat, megmutatnám neked is, de ezek már nem mai árak, szóval nincs értelme. Nem tudom, hogy lehet-e olcsóbban kapni. Drágábban biztosan, találtam százezer felett díjnyertes szülőktől meg nem tudom milyen kiskutyákat. Százezer alatt, olyan max. 70.000-et még költenék rá +-, de mindenképpen az olcsóra, de "jó minőségűre" törekszem és ezzel szerintem a legtöbben így vagyunk. Nyilván nem sajnálom rá a pénzt, fajtiszta kutyust szeretnék, de nekem csak itthonra kell, játszótársnak arra pedig nincs szükségem drága, tökéletes kiskutyára. Ettől függetlenül gondoznám, ahogy a mostanival is teszem, de szerintem 50.000 forint elég sok pénz.
2014. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!