Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebnevelde:Mennyi ideig lehetne...

Ebnevelde:Mennyi ideig lehetnek kutyáim (max) panzióba?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk amíg suli van,és nem mindig tudok belépni meddig maradthatnak panzióba?

Vagyis belépni be tudok de kb.18 kutyám van és még most fognak születni...és mondjuk ha nem tudnám mindennap "meg csinálni" őket meddig lehetnek bent? Ja és persze azt is tudom hogy ha nem lépünk be egy ideig törölnek,de az aranycsontot megkapod ha nem lépsz be..szóval ha pár nap belépek,hogy ne töröljenek le,de mégsem veszem ki a panzióból meddig maradhatnak?

És még egy kérdés ha van mondjuk 10 kutyád,de abból csak 8-at akarsz panzióba rakni azt lehet?

Mert sokan csinálják hogy van 30 kutyájuk és csak 1-et nevelnek a többi meg azért van,hogy több aranycsontjuk legyen,és hogy akkor a többit nem lehet berakni panzióba?Vagy csak egyszerre mindet?

Köszi a válaszokat!! :)



2014. jún. 23. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint 2-3 hetet tuti benn lehetnek, suli miatt nekem se sok időm volt rájuk. Szerintem ha gyakran felmész nem lesz baj.Néha kiveszed őket, aztán vissza, akkor sokáig eltudnak lenni a panzióba. A 8 kutyásra nem tudok választ adni, ott az rémlik csak egyszerre lehetett mozgatni őket.
2014. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 van :)
2014. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyémek 10 hónapig voltak bent, nem törölték a felhasználómat és nem tűntek el a kutyáim...Ahogy eddig láttam, mindenhol kamu az "1 hónap után törlünk, ha nem lépsz be" duma. De amúgy minek tartod meg a kicsiket, ha már így is sok van?

A kutyákat asszem csak egyszerre lehet berakni. Érdekes dolog ez...

2014. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azért mert akkor,még több aranycsontom lesz,és nagyon édesek amikor kicsik :D

2014. jún. 23. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs maximum időkorlát, ha látogatod a felhasználódat, viszont minimum 4 napot ott kell tölteniük, ha beteszed őket.

Olyan lehetőség nincs, hogy X számú kutyát beteszel és Y számút nem; vagy mindegyiket beteszed, vagy egyiket sem.

Ha a kutyáid panzióban vannak, akkor nem kapsz aranycsontot.

A felhasználó pedig valóban nem szűnik meg automatikusan 3 hónap után, viszont amikor Zsé frissítést csinál, akkor a 3 hónapnál régebben nem használt felhasználók megszűnnek és nincs helye reklamációnak.

2014. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm..és igen most jöttem rá,hogy nem kapom meg az aranycsontot úgyhogy ki is veszem őket,holnap jár le a 4 nap.(pedig mindenhol azt olvastam,hogy ez jó pénzgyűjtési módszer,amég bent vannak és te meg kapod a csontokat)
2014. júl. 2. 23:05
 7/7 anonim válasza:
Nekem kb. 1 évig voltak benn a kutyáim panzióba, nem volt vele semmi gond, nem törlődött a felhasználóm, nem hunytak el a kutyák.
2014. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!