Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális egy 6 hetes...

Ez normális egy 6 hetes kiskutyánál?

Figyelt kérdés

Ha húst adok neki, megvan bolondulva, oda teszem a tányérjához, rögtön veri befele a húst, és miközben eszik ha megsimogatom a fejét, vagy a testét, morog rám.

És ha sokáig simogatom a fejét, akkor nekem jön, szószerint.


Kis Amstaff-ról van szó!


2014. jún. 23. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

normálisnak nem az.

vagy félti vagy nem akarja hogy zavard evés közben

szerintem


kutyák között normális de hogy rád morog az nem annyira

2014. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Tegyük fel, hogy bűnt követtél el mivel 2 hetet még az anyjánál kellene maradnia. Másik dolog nem hús hanem táp kell neki, de vágd tönkre az életét. Több kutya lesz menhelyen. 3. dolog, hogy ételféltés van a kutyáknál, ne simogasd, hagyd hagy egye meg, ne piszkáld.
2014. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ha ennyiben hagyod a dolgot, nagyon hamar rangsor-problémáid lesznek a kutyával.
2014. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy még kicsi és azért.


De van egy nagy Amstaffom, ő az apja a kicsinek.


Az ő szájából még a kaját is kivehetem, nagyon hozzám van nőve, bármit megtenne értem!!!!!

2014. jún. 23. 10:01
 5/18 A kérdező kommentje:

2. kommentelő:



Még az anyánál van a kutya, te észlény, csak én is foglakozok vele, érted, ameddig nem gondolod meg a válaszaidat, minek szólsz ide? HM?

2014. jún. 23. 10:03
 6/18 anonim ***** válasza:
16%

Miért van nálad 6 hetesen? Az anyja mellett a helye.

Téged nem idegesítene ha ennél valami rohadtul finomat erre valaki a fejedet simogatná?

2014. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Második, van igazság abban amit írsz, de sok ostobaság is.

8 hetesen kellett volna elhozni TÖRVÉNY szerint. Már nálad van, mindegy, sok gondod lesz még egy túl korán leválasztott amstaffal.

Semmi baja nem lesz a hústól, nyugodtan eheti, a sertést meg kell főzni, a többi mehet nyersen is. Megfelelő étrendkiegészítő, zöldség-gyümölcs-rizs, és megfelelő arányú csontos és színhús kell neki. Vagy normális kölyöktáp (száraz!), ami nem Pedigree meg hasonló szemét hanem Acana, Brit, Pro Plan, Orijen, Josera, stb.

Ha 6 hetesen rád morog akkor nagyon keménynek kell majd lenned a jövőben gazdaként. Elveszed tőle a kaját abban a pillanatban amikor morog, és amikor lenyugodott visszaadod. Ha már most kajaféltő, és ennyire nem értesz hozzá, akkor már most kezdj gyűjteni a karod visszavarrására mert ez a kutya szét fog szedni az tuti.

Az meg egy marhaság hogy nem szabad piszkálni a kutyát kaja közben. Valóban nem kell állandóan és folyamatosan zavarni, de ha véletlenül mondjuk elfelejtettem valamit beletenni akkor ne tépje már le a karom ha odanyúlok! Legalapabb dolog.

2014. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, olvasd el amit írtam előrtte, ha vak vagy!
2014. jún. 23. 10:05
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
2# Speciel nekem már két kutyámat vágott tönkre a táp, és prémiumot evett mindkettő. Csak mondom. Úgyhogy én nem hiszek a tápozásban, de abban igazad van, hogy a csak színhús nem megfelelő etetés. Kérdező, olvass utána a BARF vagy PREY etetési módszernek, ha nem ismered. Az ételféltés egy szintig valóban normális reakció, de a rangsorban feljebb állónak (gazda) bármikor el kell tudnia venni az ételt a saját kutyájától normálisan (ez egy falkában is így működik, mindig a magasabb rangú eszik először/többet). Szóval nézz utána annak is, hogyan lehet kialakítani a normális rangsort, kérj segítséget szakértőtől, a kutyusod domináns típusnak tűnik.
2014. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha a nagy Amstaffomat így megtutam nevelni, akkor ezt is, amúgy nagyon fajin! :)
2014. jún. 23. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!