Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kiskutyának,...

Lehet baja a kiskutyának, áramutéstöl?

Figyelt kérdés
Azt hiszem villanypásztor van a keritésben ,de több informácio nincs erröl.
2014. jún. 23. 12:22
 1/5 anonim válasza:
Hát nem hiszem, hogy egy kiskutya strapabíróbb lenne az áramütéssel szemben, mint mondjuk te... Ha furcsa viselkedést tapasztalsz a részéről, akkor szerintem érdemes minél előbb megnézetni egy állatorvossal! Ha baja esett, jobbulást neki! :)
2014. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mekkora kutya? Testileg csak megcsipi az áram fe lelkileg felni fog tole,nem mer majd odamenni mert tudja hogy ott rossz tortent vele.
2014. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Villanypásztortól nem lehet baja, más fajta áramütés meg elvileg nem érheti egy kerítésnél.
2014. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN,Igazábol pénteken még nem volt áram a keritésben,mi hazautaztunk Magyarországra és tegnap este jöttunk vissza.Ki szoktam vinni egy kis fuves helyre ami itt van a parkoloval szemben ,ott szeret szaladgálni ,ma reggel pedig nyuszitve rohadt vissza hozzám és akkor láttam hogy egy sárga tábla van a keritésen amin igazábol egy villám jel van ennyi.A kerités tele van kötözve fenyöágakkal és bent elkeritve,eldugva, 2 pici özike van.Amugy kis testu a kutya egy yorki 6 honapos.Nem látszik rajta semmi ,de nagyon sirt és meg is ijedt.Ausztriában vagyunk most helyileg Altenmarkt-ban.De amugy lehet igy áramot vezetni keritésbe?Jo rajta egy tábla de itt sok háziállat van cica kutya meg gyerekek itt játszadoznak , bicigliznak ,görköriznak,ha hozzáérnek mi van?Nem értek ezekhez a dolgokhoz,de nem kéne ráirni milyen feszultség van benne vagy valami?Azért megijedtem ,mert szegénykémnek biztosan fájt.Nem valami baráti megoldás.
2014. jún. 23. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet így áramot vezetni a kerítésbe. Ettől nem lesz semmi baja se cicának se kutyának se őzikének se gyereknek. Kellemetlen, de nem több. Ezért van. Most a kutyusod megtanulta a leckét, hogy a sárga drótot elkerüljük! :)
2014. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!