Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetnek egyes emberek...

Hogy lehetnek egyes emberek ennyire kutyafanatikusok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 13:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ágyukban alszik, hagyják hogy nyalják az arcukat - nemcsak a sajátjukat, hanem a gyerekeikét is. A múltkor egy nőcske a saját fagylaltját nyalatta a kutyájával, aztán a nő ette meg. Vagy van egy osztálytársam, aki folyton tiszta kutyaszőr én meg mindig tüsszöggök mellette, mert allergiás vagyok a kutyaszőrre.
2014. jún. 23. 13:06
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
És ez Téged miért zavar??? XD
2014. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
2: én hányingert kapok, ha ilyet látok
2014. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Én is nagyon szeretem az állatokat, még vegetáriánus is vagyok:), mégsem tudnék így "lenni" egy kutyával. Nagyon furcsának találom, hogy megpuszilják a szőrüket, ne adj isten fagyiznak együtt. Sőt én még finnyásabb vagyok, nagyon szeretem dögönyözni őket, de aztán szigorúan kézmosás. Nekem már az érthetetlen, hogy nem mos valaki kezet, miután kutyust simizett. A nagymamámnál például ezért nem eszek soha semmit, tudom, van egy kis westije és nem mossa a kezét egyáltalán ha hozzányúlt.
2014. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Ez téged miért zavar? :)

Ennyi erővel mi van azokkal, akik fanatikusan rajonganak a fociért vagy forma1-ért???

2014. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
MErt szerintem ez már gusztustalan :SS Barátnőm kutyája például rendszeresen felnyalja a szukapisit, és látom, hogy sokszor nyalja az arcát, sőt néha a száját is. Hát próbálok nem oda nézni, de elkap a hányinger... undorító. Mintha ő hajolt le volna felnyalni a szukapisit....
2014. jún. 23. 13:23
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
5/6 így így!!! Mindenki más. És mást mást szeret. Ezen hülyeség vitázni.
2014. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Ha undorodsz a barátnőd szokásaitól, válassz másikat.

Mások szokásaival meg ne foglalkozz.

2014. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem kutyafanatizmus. Ez higiénia, igény(telen)esség, szokás, nem szokás, gusztus, ilyesmi. Ez nem a kutya iránt táplált érzésekről szól szerintem. Van aki WC-zés után nem mos kezet, az sem pisifanatikus például, hanem igénytelen.
2014. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

Hogy lehet, hogy valaki ilyen dolgoktól (arcnyalás stb) undorodjon?? Na hát kb. így lehet az is, hogy mi ezeket a dolgokat imádjuk.


Ui.: minden belevaló kan nyal fel a szuka vizeletéből, ez náluk egy természetes dolog.

2014. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!