Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha egy 8 hetes kiskutyát...

Baj ha egy 8 hetes kiskutyát úgy fogok elhozni, hogy csak 1 oltása lesz meg? Ez jó v rossz?

Figyelt kérdés
Csak az első oltása lesz meg elvileg, és 4 féregtelenítés. Ez jó vagy rossz?

2014. jún. 23. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Majd te elviszed a második oltásra. Nem minden kutyát oltanak 6 hetesen , ha még intenzíven szopnak.
2014. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, csak aggasztott, és gondoltam biztosabb ha megkérdezem!
2014. jún. 23. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
A kiskutya el hozatal előtt már 3 oltással és féreghajtással rendelkezik és neked kell általában ( nem mindig) beadatni az utolsó kötelező oltást. Általában a szaporítók nem oltassák a kutyáikat.
2014. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
7. hetesen fogja kapni az első oltását, utána akkor mikor kell a következőt és mivel? Nem értem :(
2014. jún. 23. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is egy oltással hoztam el a kutyámat. Csodálkoztam, mert úgy tudtam, hogy kettő kell.

Itthon utánéztem az oltási programnak:

3 különbözőt találtam.

1. 3 oltásnak kell lenni

2. 2 oltásnak kell lenni

3. 1 oltásnak kell lenni 8 hetes korára.

Úgy tűnik, az állatorvostól függ.

Én is megkérdeztem a mi dokink, mert az előző kutyáimat 2 oltással hoztam el. Azt mondta, hogy ő már kettőt adott volna, de nem gond, ha csak egy van.

2014. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2. nem értek veled egyet, biztos hogy tenyésztőről van szó!!

3. köszönöm szépen! :)

2014. jún. 23. 14:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az állatorvosom papírját és megvan a kérdésemre a válasz! Köszönöm a segítséget a kérdést lezártnak tekintem!
2014. jún. 23. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!