Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai buldog jó választás?

Amerikai buldog jó választás?

Figyelt kérdés
Van egy Francia buldog szukánk, és egy pici mopszunk. Most költözünk kertes házba és szeretnénk egy nagyobb testű kutyát, és mivel a buldogokért rajongunk ezért gondoltunk az Amerikai buldogra. Van valakinek ilyen kutyusa? Tapasztalatok is érdekelnének. :)
2014. jún. 23. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az amerikai bulldog jó választás,főleg egyedül állóknak4 családba nem biztos,hogy megfelelő,mert akaratlanul is árthat egy kisebb gyereknek,mint ahogy a nagyobb kutyák is.Ha mégis családba szeretnéd,akkor rengeteg időt kell vele töltened,és itt a rengeteg szót teljesen komolyan,szó szerint kell venni! ha így teszel,tökéletes családi kutya is válhat belőle! :)
2014. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt azért tudjad, hogy nagyon kemény kutyák. Szoval kutyaiskola nélkül vagy tapasztalat nélkül a fejedre fog nőni! És csak szukát ajánlok. Van itt ambullos gazdi, de ő sem ajánlgatja őket sokmindenkinek.
2014. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább a boxer, hasonlít is, de könnyebben kezelhető!
2014. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Boxer is még opció( csak úgy tudom, hogy nekik nincs olyan karakán jellemük, hanem inkább bújós kiscicák :):), köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 27. 12:40
 5/6 LorkaHores válasza:
nekem is volt amcsi bulldogom nagyon jó választás! :)
2014. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hááát bújós cicának nem mondanám a boxert, nekem is volt. Jó tény, hogy nagyon tud örülni, de azért oda teszi magát, ha kell... ja és semmitől nem fél!
2014. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!