Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan kutyát keresek ami...

Roland1404 kérdése:

Olyan kutyát keresek ami kutya ezt a leírást követni: Ne legyen hosszú szőrű, Jó házörző és a legfontosabb pedig nagy legyen a testalkata. Melyek ezek a kutyák?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérni, hogy ne olyat mondjatok ami megbolondul, mint a kuvasz. Nekem volt egy kuvasz kutyám és 8 év után megbolondult nem szeretnék mégegy ilyen rossz dolgot!

#rövidszőrű #gyerekszerető #Nagytermetű kutya
2014. jún. 23. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Attól, hogy a te kuvaszod 8 év után "megbolondult", nem fog minden kuvasz megbolondulni, a tiéteknek lehet valami neurológiai, agyi betegsége volt, amit kezeltetni lehetett volna. Persze ez csak egy lehetőség, hisz nem fejtetted ki, mit takar a "megbolondult". Egyébként bármilyen fajtájú kutyánál kialakulhat betegség, akár idegrendszeri is idős korban.

Nagytestű, rövid szőrű, házőrző, ezekről nekem a következő fajták ugranak be: rottweiler, cane corso, argentin dog, esetleg a kicsit hosszabb szőrű (de kuvasznál rövidebb) kelet-ázsiai juhászkutya.

2014. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Roland, kônnyebb lenne segíteni, ha nem csak az elvárásaidat sorolnád fel, hanem azt is, hogy TE mit tudsz nyújtani a kutyának: hol tartanád, mennyi időt szánsz rá naponta a fizikai és mennyit a szellemi szükségleteire..? Van egy tippem ugyanis, hogy mit takar a "megbolondult a kutyám" elszólásod! A bezárt kutya (akár kertbe bezárt) "megbolondul"!
2014. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha lácra volt kötve vagy be volt zárva vagy csak ki volt dobva a kertbe és csak enni kapot akkor nem is csodálom hogy megbolondult.De ha jól volt vele bánva akkor lehet örökölt valami idegrendszeri problémát.
2014. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsána ta félreértésért Egy kertesházban lakok. Hát elég sokat sétáltattam a kutyust. A félreértőknek nem rossz indulatból mondom, de a kutyusom Egésznap el volt engedve az udvaron mindennap tanítgattam és játszottam vele normálisan kapott enni és inni nem éhezzett és nem szomjazott.
2014. jún. 23. 21:35
 5/14 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha nálad a kuvasz megbolondult, akkor nincs a leírásodnak megfelelő kutya. de komolyan. Nincs, mert a kuvasz nem "bolondul meg", csak frusztrált lesz, mert nincsennek kielégítve az igényei. Ha jól emlékszem te már kérdeztél hasonlót, és akkor is elmontuk a véleményünket. Ha nem te voltál, akkor ismét elmondjuk majd.
2014. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ez keverék volt kuvasz komondor keverék, de lehet, hogy nem megbolondult elnézést a félreértésért, mert Csak a kapun kiment az egyik nap (falun lakok) Hoztuk be az állatokat ő is jött velünk ez szokásos volt és csak elment azt hittük visszajönn, de nem jött vissza erről feltételezte apukám, hogy ő úgy ismeri a kuvaszt komondort, hogy megbolondul, és azt hitte azért szökött meg mert meg bolondult volna és nem akart senkit bántani.
2014. jún. 24. 11:55
 7/14 Imola Ágnes ***** válasza:
És kerestétek azt a kutyát? Vagy elment, akkor elment?
2014. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
2 hétig kerestük apukám kocsival, én bicajjal, meg a másik tesóm is még bicajjal.
2014. jún. 24. 13:07
 9/14 A kérdező kommentje:
De ez amúgy rosszul esik, hogy ezt feltételezitek rólam. Én ezzel a mondattal élek: Minden élet szent még a pókhálóba ragadt legkisebb bogáré is. De végre van valaki, aki válaszolna a felső kérdésre?
2014. jún. 24. 13:44
 10/14 A kérdező kommentje:
Imola Ágnes én nem kínzok állatokat,mert szeretem őket. Ezért van egy csomó állatom. Nem is ismersz de te feltételezed rólam, hogy nem szeretem az állatokat?
2014. jún. 24. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!