Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám pocakját túl...

A kiskutyám pocakját túl nagynak látom, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Gondoltam a férgességre, de az nem lehet, mivel a tenyésztő is féreghajtotta, meg az orvos is adott neki 2x is féreghajtót. Nem tudom mi okozhatja. Megnyomkodtam neki finoman, de nem reagált rá semmit. Lehet, hogy csak én reagálom túl? Anyukám szerint beképzelem, de akkor is nagynak találom a pociját...

2014. jún. 23. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2014. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem eszik sokat? ha nagyon belakik előtte, attól is lehet
2014. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem kis Amstaffom van, ha eszik óriás lesz a hasa, főleg a hústól, nem félj ez normális, csak jót eszik.
2014. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nos, a kutyus vagy vemhes ha lány...vagy ha nem.lehet hogy egyszerűen ducika de nem baj az ha zavar akkor meg a neten egy nagy csomó fogyókúra lehetőség van...ha vemhes (terhes) akkor vidd el orvoshoz hogy megbecsülje a doktor hogy hány hetes napos vagy hónapos ;-) :-)
2014. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
9 hetes és nem eszik sokat. És állandóan nagy a hasa
2014. jún. 23. 20:06
 6/15 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon aggódom miatta. Nem fáj neki meg semmi, de mégis. Nagyon nagy a hasa, amikor megsimizem. Pedig elég vékonyka. Mármint egy csepp túlsúly nincs rajta.
2014. jún. 23. 20:28
 7/15 Akiteki ***** válasza:
Próbálkozz másik fajta féreghajtóval. Egyéb tünete nincs? A férgesség esetén étvágytalanság és könnyezés is elő szokott fordulni.
2014. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
kicsit étvágytalan, de most is kapott féreghajtót!
2014. jún. 23. 21:10
 9/15 Akiteki ***** válasza:
Mennyi idős? Tudsz képet mutatni? Milyen tablettát kapott?
2014. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9 hetes és küldök egy képet priviben. A féreghajtóról nem tudok semmit. A doki adta neki, és az a baj, hogy már az oltást is megkapta. Anyukám még mindig azt mondja, hogy ez egy normális has és én vagyok a paranoiás!
2014. jún. 23. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!