Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelenthetem? Míért vannak...

Feljelenthetem? Míért vannak ilyen emberek?!

Figyelt kérdés

A gondom, nagyon komplikált. A kutyusom, 2 hete fialt 5 kölyköt.

Fajtatiszta berni pásztor. A kölykök is azok. Az anyjuk azonban ma délben elpusztult, mivel a kedves szomszédom megmérgezte. Először azt tünt fel, hogy nem megy a kölykeihez, és folyamatosan nyüszített. Kihívtam az állatorvost azonnal, de már nem tudott vele mit kezdeni. A kölyköket az orvos bevitte megfigyelésre, nem e mérgeződtek ők is, az anyatejjel, de szerintem nem. Borzasztóan maga alatt vagyok emiatt. Többen látták, hogy a szomszédom dobott valamit a kutyának, ketten azt mondták tanuskodnak is ha kell. Lehet ebben az esetben feljelentést tenni?



2014. jún. 23. 22:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Boncolás? Mert anélkül felesleges jelentgetni.
2014. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
lehet, persze, de ha azt mondták, akkor majd menjenek is tanúskodni, mert általában ha kiborul a bili, nincs ki feltakarítsa.
2014. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentheted, de valóban szükséges valamilyen orvosi papír arról, hogy mérgezés okozta a halálát.


A kedves szomszédod meg rohadjon meg ott, ahol van!

2014. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
és az első, ahogy mondta kell a bizonyíték, hogy méreg végzett vele.
2014. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Az orvos elvitte a halott kutyát is. Ő is javasolta a teljes körű vizsgálatot, amibe én szó nélkül bele egyeztem.
2014. jún. 23. 22:37
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy nem maradt valami abból, amit átdobott, át lehetne vinni és lenyomni a torkán...

Bocsánat, indulatból írtam ezt, természetesen ne tegyél semmi törvénytelent. Sajnos együtt kell élni az ilyen emberekkel. Egy feljelentést megér, nehogy már nyugodtan aludjon. Esetleg, miután bebizonyosodott a mérgezés, elterjeszteni a környéken, hogy kutyamérgező, persze nem kiplakátolva, hogy téged fogjanak meg a hulladék személyiségi jogainak megsértéséért. Őt meg felvilágosítani, hogy ha mérgekkel játszadozik, nagyon megütheti a bokáját. Esetleg néhány nagydarab, morcosan néző baráttal a háttérben. Ők persze csak elkísérnének, nem tennének semmi törvénybe ütközőt.

Egyébként szerintem aki mérgeket tesz ki, közveszélyes idióta, akit le kell csukni. Nemcsak a kutyák miatt, egy egészen kicsi totyogós is felnyalhatja, amit ő kiszór. A kutyát meg meg kell tanítani arra, hogy a saját tálján kívülről semmit ne egyen meg.

2014. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel! Hogy rohadna meg az ilyen! Kedves kérdező, nagyon sajnálom remélem megkapja méltó büntetését ez a gyökér.
2014. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Igen, fel bizony!
2014. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Igen, és jelentsd is fel! Főleg ha orvosi lelet is lesz róla, hogy mi okozta a halálát, és tanúk is vannak.

Remélem a kölykök is rendben lesznek!

2014. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
100%
Olyan szinten utálom az ilyen nemnormális,beteg embereket...Mérgezze meg magát,ne a szegény állatot,ha már ekkora egy szerencsétlen köcsög.Jelentsd fel,és kapja meg,amit érdemel!Sajnálom a kutyust,tarts ki.
2014. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!