Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan rossz táp a royal...

Miért olyan rossz táp a royal canin?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvastam már itt, hogy az rc nem jó, brittel kell etetni vagy acanával, mert az sokkal jobban megéri... Hát nem tudom, én ezzel etetem a kutyám kölyökkora óta, sőt már a tenyésztő is ezzel etette mielőtt hozzám került, és makk egészséges, szép fényes a bundája, stb. Persze ez nem csak a tápon múlik, de akkor sem értem. Egyébként én már próbáltam sokszor "áttérni" más tápra, és ez volt az egyetlen amitől nem volt hasmenése vagy egyéb. Persze ez nyilván egyénfüggő, lehet hogy más kutyának az vált be.

De visszatérve a témára: miért szidják annyian ezt a tápot? Illetve értem én, hogy van nála jobb, de azért a pedigrénél és társainál azért még jobb, ugye? :D



2014. jún. 23. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó táp, csak nem annyira jó, mint amilyen drága. Az ár/érték aránya rossz.
2014. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt , kedves kérdező megmondják a tutit :-D

A Royal ott van a Pedigree és a és társai között. Azért, ha lehet, ne engedd a kutyádat GYK-t olvasni :))

2014. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 22:57

Ha valakinek az a táp bevált, akkor mi a rossz ár/érték arány benne?

2014. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen összetételű tápot olcsóbban is meg lehet venni. De nyílván ha valakinek ez vált be és semmi más, akkor vegye ezt.
2014. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem.. Hát az árát mondjuk én is mindig sokalltam egy kicsit, de hát ha egyszer minden mástól f.sik a kutyám vagy egyszerűen nem eszi meg, akkor ez van. :D Ennyit nem sajnálok tőle :)

Köszi a válaszokat

2014. jún. 23. 23:10
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
azért a Royal, ha annyira szar táp, nem lenne az élvonalban, több tiz éve. A starter tápja kifejezetten jó, és a Syno-ja is. Van amelyiket nem szeretem belőle, de ez már az én problémám:)
2014. jún. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az adott kutya csak ezt bírja feldolgozni, akkor nekik nyilván aranyárban is megérné, de attól még a beltartalma nem olyan nagy szám, ahhoz képest, hogy mennyiért adják. Az ár fele szerintem a marketingre megy rá. Ami még szintén óriási marketingfogás, hogy fajtánként külön tápjuk van, mintha minden fajtának más, speciális igénye lenne...
2014. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz.

A tenyésztő RC-nal etette a kiskutyám, nagyon szép is volt.

Én mégis átálltam a Joserára, mert olcsóbb, de jó táp, sokan ajánlották.

Pont ugyanolyan jó neki, mint a RC.

Egyszerűen azt sok kutya nem bírja.

2014. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezért az árért kapsz egy zsák színezett,ízesített kukoricát némi hússal,sok reklámmal és szép csomagolással.
2014. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert millió kukorica van benne,meg gabona.Nem tudom melyikkel eteted,de az RC zöme gabonaalapú.

És a legnagyobb gond az ára.


Mintha egy cipőt árulnál 20 ezerért,reklámozva csúcs minőségű márkás cipőként,de a "tudása" csak egy fél évet bíró kínai cipő.

2014. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!