Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem hozza vissza a...

A kutyám nem hozza vissza a játékot és nem tudom hogy vegyem rá? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Régen egyszer-egyszer visszahozta amikor még egy éves sem volt, de most már nem hozza vissza.
2014. jún. 24. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok a kutyámmal, régebben a labdát egyszer visszahozta, de amikor meglátja a labdát, akár bátyámmal focizok, akár a macskámmal labdázok, elfut. Fél tőle. Amikor kisebb volt, a botot néhányszor visszahozta, de már azt sem, és volt ilyen kis kötél játéka. Néha kötelet húztunk, de az sem köti le.

Nem tudod rávenni, hogy visszahozza, ha nem akarja. Én is próbálkoztam már sok mindennel, ismerősöktől is kértem már tanácsot, kutyasulisoktól, de feladtam, mert reménytelen. De szereti kergetni a macskát, a macskával játszani, sétálni, és imádja ha simogatjuk, illetve ha nagyon jó kedve van, felpörög, akkor ugrabugrálok meg futok előle, ő meg kerget, meg próbál elkapni, rám ugrani. :)

Tehát nem mondom, játékos kutya,de a mesterséges játékokat nem szereti.


Ha gondolod, nézd meg a Hacsi című filmet. Egy Akita kutyáról van szó, nagyon szép, viszont szomorú film. :))

2014. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a filmet minden évben legalább egyszer és mindig meg is siratom! :'(
2014. jún. 24. 14:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi kihagytam azt hogy "megnézem"
2014. jún. 24. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem minden kutya apportos, ezt el kell fogadni. Más módon is lehet játszani a kutyával.
2014. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen jutalomfalattal vettem rá.
2014. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a jutalomfalat sem vált be.. :D (első válaszoló vagyok)
2014. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Második válszoló: ő németjuhász és a fajtakönyvben azt írja apportírozhatunk vele mert kifejezetten jó benne...mármint a németjuhászok
2014. jún. 25. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!