Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adományozni szeretnék kutyamen...

Adományozni szeretnék kutyamenhelynek! Melyik nagyon csóró?

Figyelt kérdés

Van nyakörvem és pórázom, amik fölöslegesek a kutyámnak. Teljesen újak, mindkettő márkás, minőségi darab. Gondoltam elküldöm valamelyik szervezetnek, esetleg veszek még mellé kaját is.


Korábban az Állat és ember alapítványnak küldtem dolgokat, de tudtok-e olyan menhelyet, ami nagyon csóró? Ahol ilyen alap dolgoknak is örülnének.



2014. jún. 24. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden menhelyen örülnek minden adománynak.
2014. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen igaz, az egyik fajtamentő csoportnak 2x is írtam, több cuccot felajánlottam és válaszra sem méltattak...
2014. jún. 24. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
A Békéscsabai menhelyen mindig örülnek minden tárgyi adománynak.
2014. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pakson most nagy a baj!

[link]

2014. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hajdúböszörményi Pacsi Kutyamenhely Alapítvány se győzi kajával. Táp adománynak ők is nagyon örülnének.
2014. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A spánielmentésnél is szívesen fogadnák! Ők is örülnek minden adománynak!
2014. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sebok ***** válasza:
A tappancsnak ne adj semmit.arra nem képesek hogy bezárják rendesen a kutyákat.feszt kóborolnak a kertünkben.Nagyon unjuk...eddig adóm 1% át nekik ajánlottam fel de miután találtam egy kiscicát és arra se méltattak hogy normális választ adjon telefonban.Orpheusz fél órán belül kint volt és elvitték a kiscicát.Egy olyan ember jött ki érte aki már ott megszeretgette nem csak postást játszott.akin látszódott hogy törődik és aggódik... ennyit a jó és srosz állatmentőkről...
2014. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szomorú ezt olvasni :(

Írtam a paksi felhívásra, meglátjuk kapok-e választ :)


Nézegettem több menhelyet meg szervezetet, de ahol felsorol 20 támogatót ott nem biztos hogy sok haszna lenne ilyen alapfelszereléseknek. Nem tudom :/


Nem vagyok pénzes ember egyébként, de inkább elküldeném ezeket a nyakörveket a rászorulóknak ahelyett, hogy féláron eladnám :)

2014. jún. 25. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!