Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Mit tegyek?

S. O. S! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hetes kiskutyám, akit most a lent alvásra szoktatunk. Ha nyüszít, lemegy valaki, és megvárjuk amíg elalszik. De én a fejemben folyamatosan hallom, ahogy sír, este, pedig békésen alszik. Én viszont tiszta ideg vagyok. Hogyan szüntethetném meg a hangokat a fejemben?

2014. jún. 24. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Xanax
2014. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Bajer ***** válasza:
42%
bétbóz ütő
2014. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
hallgass halkan zenét és ne idegeskedj, nem lesz semmi baja :)
2014. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

először is, lehet kegyetlenül hangzik, de ne menjetek le hozzá, lehet még pici de meg kell tanulnia egyedül elaludni, mert ha folyton lemászkáltok akkor felnőtt korában se tud egyedül elaludni

ne lihegd túl, semmi baja olyankor, csak pici és hisztis :) minden kölyök ilyen :) este lefekvés előtt rakj be valami kellemes zenét, én jobban tudok zene mellett aludni, eltereli a gondolataimat :)

2014. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Le fogunk menni, mert akkor nyüszít, amikor pisilnie kell, vagy nagyon fél. Tegnap például villámlott :( Akkor igyekszem zene mellett aludni,mégegyszer nagyon köszönöm!

Ui:Az első két válaszoló elhagyta a humorát...Javaslom megnézni a wc ben :)

2014. jún. 24. 22:04
 6/20 A kérdező kommentje:
Jah, és csak max 2-szer sír egy északa, de az is borzalmas...de biztosan halad előre! :D Bízom benne, hogy képes lesz majd végigaludni az éjszakát :)
2014. jún. 24. 22:06
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

ha vihar van az persze kivétel, legalábbis nálunk, 7 éves a kisasszony mai napig behozom, végig mellette vagyok és még éneklek is neki viharban, mert lenyugtatja :)

amíg nem szobatiszta akkor is, de majd egy felnőtt kutyának ki kell bírnia egy egész estét

2014. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
érdemes lenne, a kiskutyának is bekapcsolni halkra állitva a rádiót.
2014. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyen altatjátok a kiskutyát, ahol bármi tényleges veszély érheti?

Ha igen, akkor altassátok máshol.

Ha nem, akkor pedig ne mászkáljatok le hozzá, ha sír, mert megerősítitek a félelmét. Pl ha mindig lementek hozzá, amikor vihar van, akkor a mostani sírás idővel odáig is fajulhat, hogy be kell nyugtatózni viharos időben.

2014. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Túléltük az északát :D Egy panaszos hang nem hagyta el a száját, de akkor is kiengedtük pisilni. :) Igazából apukám 4 után lement hozzá aludni, mert anyum kikergette az ágyból, mert horkolt.

A rádiót már próbáltuk, nem használt :) És a viharban hajnal 2-3 ig tartó sírás után döntöttem úgy, hogy inkább elaltatom 10 perc alatt :)

2014. jún. 25. 08:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!