Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 Hetes kiskutyam belehemperge...

8 Hetes kiskutyam belehempergett a porba/sarba es a bundaja koszoskas lett, meg szabad mosdatni egy picit?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? :D

2014. jún. 25. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg szabad mosdatni, csak ügyelj rá, hogy utána rendesen megszáradjon, és legyen zárt helyen (lakásban), amíg teljesen meg nem száradt. De az is lehet, hogy nem is szükséges a mosdatás, elég átdörgölnöd jó alaposan száraz törölközővel, ha már kicsit megszáradt rajta a kosz.
2014. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
áttörölöd-vársz és kikeféled.
2014. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2014. jún. 25. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Én inkább kikefélném szárazon, főleg, ha hosszabb a szőre, nagy része úgyis kipereg. De persze le is moshatod, akár tiszta vízzel is.

Ha mindig megfürdetném a kutyám, ahányszor csak poros lesz, fürdethetném naponta..

2014. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amilyen ügyes volt a kakijába is sikerült belemásznia... amikor fel akartam szedni.. :D
2014. jún. 25. 15:02
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Persze, hogy meg lehet. Ha egy tenyésztőtől hoztad volna, ő is megfürdette volna, mielőtt odaadja. Jól szárítsd meg, nehogy még koszosabb legyen a fürdés után, mint előtte.
2014. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megfürdettem, megtörölgettem :) Száradófélben van itt bent :)
2014. jún. 25. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!