Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A magyar vizslám most 10hónapo...

A magyar vizslám most 10hónapos 60-61 centi magas és kb 25 kiló. Mennyi idő koráig növekszenek még? Várható hogy nagyobb lesz az átlagnál?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fajta tiszta?

Gondolom jól van etetve!:D Nálunk is ez a helyzet és már nagyobb mint a másik vizslánk. Pedig egy helyről hoztuk őket.

2010. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen fajta tiszta, hát napi kétszer eszik tápot meg maradékot is kap mellé, meg egy héten egyszer MINIMUM kimegyünk futni az erdőbe. Hát mondta a pasi akitől vettük hogy úgy gondolja nagyobb lesz az átlagnál, mert kicsinek is erős volt. :D És mennyi idős koráig növekednek? Csak hogy tudjam hogy kb mekkora vizslaszauruszom lesz xD
2010. jan. 4. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem már csak kicsit fog nőni.
2010. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem fog már sokat nőni szerintem se... az enyém se igazán nőtt már 10 hónapos kora után :)
2010. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vizslám van 2 éves. már nem nagyon fog nőni, se hízni, viszont lehet hogy az alkata változni fog, egy kicsit talán meg fog nyúlni, vagy ilyesmi.
2010. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

vizslaszaurusz XD

az én kicsi westie-m is nagyobb lesz mint az átlag és fajtatiszta. a tesója kisebb sokkal. ez a genetikától függ:D Amúgy olyan 1 éves korukig nőnek, utána csak a fejük lágya kezd benőni :D

2010. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát tegnap előtt mértem 64 centi (mar) a kilót nem tudom majd csak álltatorvosnál mert nem fér rá a szobamérlegre :D Akkor már csak férfiasodik az alkata (izomzat stb) :)
2010. jan. 10. 15:53
 8/11 anonim válasza:
Az enyém 5 hónapos kan és most annyi, mint a tiéd. 4 hónaposan 1 évesnek nézték. Gyönyörű, fajtatiszta és olyannak szeretem, amilyen. Azt mondják a vizslás ismerőseim, hogy elég nagy fajta az enyém, de úgy látom sokan vannak így vele. Szerintem a túltenyésztés lehet az oka. Akkor is gyönyörű és egyszerűen imádom!
2010. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szeresd is :)Őket csak IMÁDNI LEHET! <3
2010. máj. 3. 21:41
 10/11 anonim válasza:
Így van! :) Szeretem is nagyon, pedig már túl vagyunk egy lakásfelújításon :)
2010. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!