Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Múlt hét hétfőn fürdettem meg...

Múlt hét hétfőn fürdettem meg a kutyát ilyen bolhaírtós folyadékkal (nagyon sok volt rajta, és míg hatott a folyadék addig én is szedegettem ki belőle). A hétvégén pedig már az ágyamban is találtam! Mit tudok ez ellen csinálni?

Figyelt kérdés
A kutya kinti kutya. 4 nap alatt 4-et vittem ki a kertbe, mert nem tudtam szétnyomni, mivel egyből elugrott... Már vagy 10 csípés van rajtam, nagyon viszket és már nagyon elegem van belőle! Eddig még soha nem történt ilyen velem, pedig sokat voltam már a kutya közelében...

2014. jún. 25. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Fürdetés ÚJRA bolhairtós samponnal, használjatok spot on készítményt (Advantix), vagy nyakörvet (Foresto), és fújd be azokat a helyeket, ahol a kutya van Neopomosannal.
2014. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az ágyammal/szobàmmal mit kezdjek? A kutyán azóta igazándiból nem is láttam ezért furcsálom
2014. jún. 25. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ágyat kivül-belül befújod szintén. A szobát, ha parkettás, felmosod. Mindezt megcsinálod még legalább 3x 4-5 naponként.
2014. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert már egy csomó petét leraktak a a parkettarésekbe, meg mindenhová. Kutyára bolha elleni nyakörv és/vagy spot on. És minden kezelj le neostomasan-al (szőnyeg, kutyaól, parketta, pokróc, mindent), patikába lehet kapni. Két hét múlva ismételd.
2014. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az állatorvos tud adni a kutyádnak szert ami 3 hónapig védi kullancstól bolhától és olyan Szer is van hogy a házból is kiírtsa a bolhát csak kérni kell.
2014. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HÍvd ki az egyik rovarirtó céget, mert már elszaporodott a lakásban. Mi sem tudtuk máshogy kiirtani és így garantált, h megdöglik az összes!!! A kutyának meg spoton a leghatásosabb!
2014. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!