Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Tacskóm 9 kölyköt fialt,...

A Tacskóm 9 kölyköt fialt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 kölyköt fialt és sokan mondták, hogy nem tud annyit felnevelni (csak 6-t maximum), akár bele is halhat. Mit tegyünk? csak 6-t neveljünk? és próbáljunk szerezni pótanyát vagy vállaljuk be mind a 9-t.

2014. jún. 25. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Vállaljátok be, nem fog belehalni.

De ha ilyen sok kicsi van, akkor lehet, hogy a gyengébbek maguktól kiválasztódnak.

Vagy etethettek pár kölyköt ti is kecsketejjel, nem kell ahhoz pótanya.

2014. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ivartalaníttatni kellett volna első körben. Ha a kölykök 8 hetesek lesznek, beszélj az állatorvosotokkal, majd konzultálhattok róla.

Nem biztos, hogy nem tudja felnevelni. Kérd meg az orvosotokat, hátha tud segíteni egy pótanyát találni, és ti is keressetek a neten, meg kutyás fórumokban.

2014. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
2. vagyok. Vagy magatok is etethetitek, ahogy az első írja, most úgyis 24 órás felügyeletet igényelnek a kölykök.
2014. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Hűha :D


Szerintem figyeljétek, van-e elég teje, ha nincs, segítsetek be az etetésben.


Pl. itt lehet kapni tejpótlókat, gyorsan kiküldik, nagyon korrekt cég (ha nem is a legolcsóbb):

[link]

2014. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Először is nem kéne fölöslegesen szaporítani…… pont az ilyen tudatlanok miatt hal meg a legtöbb kiskutya…

Figyeljétek a tejét. Ha nincs akkor vegyél tápszert és etess 2 óránként. Éjjel is Pipettával

2014. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
7%
kedves utolsó, megjegyezném, hogy sosem tudhatod előre, hogy hány kiskutyát hoz világra. az én kutyám esetében az első három szüléskor 2-3 pici volt, a negyediknél már 8. tudtam róla? láttam előre? nem. pont az ilyen tudatlanok miatt csökken az átlag IQ.
2014. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Már bocsánat de én szaporítok felelőtlenül??? Nem kéne fölöslegesen almokat lehozni…… és akkor nem lenne probléma az ilyen pénzéhes nyomorultakkal!

Vagy tenyésztő lennél? :DD

2014. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Hatelover! Ha már retek szapi vagy, akkor gondolom az UH sem ismerős....
2014. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha már fe lelőtlenül szaporítótok,akkor vállaljátok a gondot is.Cumiztassátok őket,de ne kecske tejjel,hanem újszülött kutyáknak való tápszerrel.Nem olcsó,de így jártatok,legfeljebb kevesebb hasznotok lesz a szaporításból és legközelebb gondolkodtok.
2014. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Honnan veszitek hogy szaporítók.Lehet véletlenül lett vemhes a kutya.én se akkartam soha egyetlen kutyámat se ivartalanítani.
2014. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!