Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyának tüzelés elősegí...

Szuka kutyának tüzelés elősegítésére mit szoktak adni?

Figyelt kérdés
Hallottam tablettáról, ami a kihagyott tüzelés után segít - úgymond - visszatüzelni. Még nem volt kiskutyánk és most szeretnénk kicsiket, így talán nem kellene állandóan figyelni a kutyát. Köszi az értelmes válaszokat
2014. jún. 25. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
ivartalanítás. az segít, ha pedig kiskutyákat akartok ott vannak a menhelyek, nézz be egybe lesz ott pár...
2014. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell szaporítani? Azért mert te "szeretnél kiskutyát"? Ott vannak a menhelyek, tele gazdátlan kölykökkel, akiknek jó része pont az ilyenek miatt került oda.
2014. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

"Még nem volt kiskutyánk és most szeretnénk kicsiket, így talán nem kellene állandóan figyelni a kutyát."



Ezt légyszíves magyarázd már el nekem,mert nem értem :)


ha arra gondolsz amire sejtem: Nem, nem kell hogy egyszer is leelljen a kutya, az ivartalanításhoz.

2014. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ivartalaníttassátok. Ha kiskutyákat szeretnétek, ne a szukátokat zsákmányoljátok ki, ne szaporítsatok, a menhelyeken van dögivel kiskutya, amit haza lehet vinni pátyolgatni. És pont az ilyen gondolkodású gazdik miatt kerültek menhelyre.
2014. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítsd!!!

Mit értesz az alatt hogy nem kell majd figyelni?????

Ne rakj még több kutyát a menhelyre!!

Ne szaporíts!

2014. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Akiteki ***** válasza:
83%

Amit leírsz, ilyen tabletta nincs.

Létezik egy injekció, ami az amúgy esedékes tüzelést néhány héttel előbbre hozhatja. Sok értelme nincs beavatkozni a természetes folyamatba, egyébként meg 40 ezer forint az injekció. Nem hinném, hogy egy ilyen egyszeri szaporításnál ennyit kiadna valaki rá.

Az ivartalanítás jóval olcsóbb.

2014. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Akiteki ***** válasza:
85%
Ja, és az ivartalanítás után sem kell már állandóan figyelni a kutyát. Ha valakinek már ez is gondot okoz, akkor nem értem honnan veszi az ötletet, hogy majd egy alomnyi kölyökre éjjel-nappal felügyelni fog.
2014. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mennyi munka van kiskutyák felenevelésével? De te még arra sem vagy képes, hogy "állandóan figyeld a kutyát". Nem való neked a szaporítás!
2014. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
még szaporitónak is lusta vagy!!!!
2014. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szaporítás után pont hogy figyelni kell a kutyát mindenféle értelemben. Ugyanis kiakulhat nála emlődaganat, a tej miatt. Ugyanis amikor már leválasztódnak a kölykök nincsen kifejve a tej .
2014. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!