Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a nőstény kutyám gödröt ás...

Ha a nőstény kutyám gödröt ás akkor az a vemhességére utal?

Figyelt kérdés

Más jeleket is észrevettünk már de erre nem találtam semmit.

Amúgy nem szokott ásni.



2014. jún. 25. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Ellenőrizd a spájzt, hogy megvan-e még a levescsont.
2014. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet álvemhesség is! Vigyétek el állatorvoshoz. Ha vemhes, akkor ivartalaníttassátok, megcsinálják vemhesen is. Ha álvemhes, kezelést kell kapnia, és utána ivartalaníttassátok!
2014. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha vemhes a szuka, akkor igen, áshat gödröt, készülődik az ellésre. Miért nem viszitek el egy ultrahangra.?
2014. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a fészkelési ösztön csak a vemhesség utolsó napjaiban jön elő, olyankor tényleg gödröt ásnak
2014. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor tüzelt a kutyád?
2014. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én szuka kutyám már idős ugyan, de neki is előjön évente 1-2 alkalommal az álvemhesség. Most is egy hete forma ásott egy gödröt és abban fekszik éjjel-nappal még a nagy esőben is a minap ott ázott. Ha megközelítjük halkan morog. Utána egy idő múlva abbahagyja és normális lesz. Ha teheted még vidd el orvoshoz, sajnos már nekünk egy ivartalanítást nem lenne jó bevállalni mert kockázatos lehet.
2014. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
Melege van.
2014. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet álvemhesség De akár igazi is! Az én kutyám is volt álvemhes olyankor a plüssállatát babusgatta! ;-)
2014. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!