Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan puhítanál megy egy...

Hogyan puhítanál megy egy olyan édesanyát, aki egy incidens miatt "fél" a kutyáktól?

Figyelt kérdés
Tehát, arról lenne szó, hogy szeretnék egy kutyát, de édesanyám nem engedi, mert őt kiskorában megharapta egy... (ennek ellenére, hogyha lát valahol egy kutyát, akkor milyen édi meg egyéb..) 17 éves vagyok, rengeteg kutyás könyvet elolvastam már.. ( nevelés, tanítás... egyéb, egyéb.. ) simán tudnám gyakorlatban is alkalmazni ezt a tudásom.. nem csak akkor szeretnék kutyát, hogyha már egyedül élek...
2014. jún. 26. 02:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a félelmet legyőzni nehéz, valahol anyukádat is meg kell érteni.Egy kutya nagy felelősség.

Viszont ha felajánlod neki hogy elviszed kutyasuliba,eteted,itatod,játszol vele és stb, ami egy kutyatartásba beletartozik, így sem menne bele?

2014. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kutya nagy felelősség és költség!! szerintem inkább ezt nem akarja anyukád.
2014. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
engem is megtámadott kicsinek egy németjuhász, 6 éves voltam. Nagyon féltam utána a kutyáktól, majd leköltöztünk vidékre és a szomszédunkban egy olyan család lakott akik pont németjuhászokkal foglalkoztak.az utcára sem akartam kimenni.Egyszer végignéztem ahogy a bácsi foglalkozik velük, és hogy milyen szófogadóak, majd rendszeresen át is járhattam hozzájuk ismerkedni,teljesen lenyűgözött a viselkedésük, kaptam tőlük egy kiskutyát is aki sajnos már nincs velem, de 13 évig az életem jelentős része volt. Mondhatom szerencsém volt mert ha nem költözünk el, akkor lehet a mai napig félnék tőlük.nem olyan egyszerű ezt egyedül leküzdeni.
2014. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek ki együtt menhelyre, vigyetek a kutyusoknak tápot, vigyetek el egyet sétálni, idővel meg fog puhulni az anyukád :)
2014. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én mekérném az egyik ismerösöm barátom hogy agya kölcsön a kutyályát vagy hozza át egy ornára ketőre.mnutasd be a kutyust anyukádnak.simogasátok jácatok vele vigyètek el sétálni.esetleg ha az anyukádat egy kronkrèt fajta tátmadta m eg olyan kutyát szervály kèrd el töbször akár.sok sikert a kutyushoz és azlyesírás anydhoz ids.bocs a lhelyes írás helytelenségé ért telovalirom.mégegyszer sok szerencsét
2014. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!