Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt (3 éves) szuka ivartal...

Felnőtt (3 éves) szuka ivartalanításakor mekkora kockázata van az inkontinencia és egyéb szövődmények kialakulásának?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő időben van a műtét és megbízható, jó orvos végzi, akkor szinte semmi kockázata nincs. A legjobb tüzelés után a 4. hónapban.
2014. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja tudni megmondani neked szerintem, egyedtől függ, meg attól is, hogy milyen gondos az orvos a műtétkor.
2014. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bozsikrisz ***** válasza:

7 éve van kutyám (szuka, 2 évesen lett megműtve) és nagyon nagyon sok kutyás gazdit ismerek, de még soha nem találkoztam egy kutyával sem, akinek vizelettartási gondja lett volna. Az enyémnek sincs.

Szerintem ez nagyon ritka, ez ne tartson vissza a műtéttől. Sokkal több veszélyforrást rejt, ha nincs megműtve.

2014. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sajnos ismerek ugyanilyen fajtájú kutyát, akinek vizelettartási problémái lettek az ivartalanítás után. És ismerek egy másik kutyát is, aki szintén inkontinens lett, bár az is igaz, hogy a vemhesen lett ivartalanítva.
2014. jún. 28. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkontinens anyam kutyaja. Szegeny inni is alig mer,ne pisiljen sokat. Illatosrol van,ott mutottek.


Keresunk vmi izomtornat. Embereknel is van ilyen es segit!!

2020. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!