Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11hetes labradorom kabelt...

11hetes labradorom kabelt rag. Ötlet?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyunk otthon az ajtonal fekszik es var rank. Nem vonzak ot a kabelek de a bejarati ajtonal ez az egy igen. Magio kabel szoval baj nem lehet belole csak cserelnunk kell. Mit csinaljak hogy ne ragja? Ha otthon vagyunk fele sem nez. Tegnap parom megcsinalta ma 3 ora alatt ujbol neki kezdett es megracsalta.

2014. jún. 26. 12:57
1 2
 1/14 KGabi0000 ***** válasza:
21%
El kell rejteni előle,olyan helyre kell rakni ahol nem éri el,mondjuk betenni egy szőnyeg alá stb.Rendesen van mozgatva a kutya?Mert ha túl sok energiája van,akkor valamivel el akarja foglalni magát és hát a kábelrágcsálás jó neki.Vegyél neki valamilyen rágcsát,amit szét tud rágni,hogy azt rágja ne a kábelt.
2014. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet az oka a szeparációs szorongás is.
2014. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy 100 %, de sima bőrolajjal kend be. Volt, akinél bejött. Ha elmentek, vegyél marha térdcsontot, és add oda neki.
2014. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Marha terdcsont? Ezt nyers formaban? 11 heresen mar lehet?


Megprobalom az olajat is, hatha :)

2014. jún. 26. 13:30
 5/14 A kérdező kommentje:

Es olajtol nem lehet baja ha esetleg nyalna??

Szonyeg ala nem tudjuk mert a bejaratnal van... ott erdekli ot csak. Igen sokat mozgunk...

2014. jún. 26. 13:33
 6/14 anonim ***** válasza:

Volt már, aki az erős pistát ajánotta, hát, nem tudom. Elég hatásos lehet, de azért...

Az én drága blökim a házunk szigetelését rágta meg (normális?). Vettem kutyás boltban spay-t, befújta, azóta nem nyúl hozzá. Gondolom vezetékre ugyanolyan jó.

Panzi kutya távoltartó spray a neve.

2014. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
* befújtam
2014. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem nj-im voltak, vannak. A két hónapos is élvezettel rágja a cupákot. Van, amikor marha húsoscsontot veszek, a gerincet. Marhát adhatsz nyersen is neki. Ő még olyan kicsi, nem tudja megenni az egészet, csak dolgozik rajta :))

Persze, a te döntésed, adod-e nyersen? Meg is főzheted, ha idegenkedsz a nyerstől.

2014. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Megnezem ezt a sprayt. Hatha segit. Rossz az ize vagy az illata?
2014. jún. 27. 10:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor veszek neki marha csontot is hatha.. el lenne vele mivel a hasat imadja :) es csak akkor adnam neki mikor nem lennenk otthon. De o meg csak granulatumot evett. A marha csont utan megeszi majd a granulatumot?
2014. jún. 27. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!