Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív a kutyám? Mit...

Agresszív a kutyám? Mit tehetnék elnne? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nos hát szeptemberben vettem egy 4éves spániel kan kutyát. Azonnal ki lett ivartalanítva. Mikor már hozzámkerült szembesültem vele hogy nagyon-nagyon agresszív és makacs. A makacságával még nem is lenne kifejezetten probléma,de ez hogy ilyen agresszív,ez így hosszútávon nem kivitelezhető. Panelban lakunk és van a házban egy szintén hím németjuhász. Már voltak kisebb nagyobb bonyodalmak mikor a póráz nélküli németjuhász hím kutya nekirontott az én kutyámnak. De szerencsére nem lett az enyémnek baja. Most viszont az én kutyám őrült módjára tépte ki kezemből a pórázt. Most sem lett semelyiknek semmi baja. Azt vettem észre hogy a kutyám inkább fél tőle mint támadna. Az összes kutyára,akár szuka,akár hím a kutyám támadna. Még az emberekre is haragszik. Meg ugatja az embereket,a gyerekeket. Engem is már többször megharapott. Pedig rendesen van mozgatva. Naponta 1-1,5 óra egyszerre tehát megállás nélkül. Azon kívül reggel 5kor viszem 30perre és este egy bő 15percre meg néha mikor ráérek akkor még 30percre leviszem ebéd után. Nem értem egyátalán. Lassan egy éve hogy itt van,és az agresszív viselkedése nem múlik. Mit tudnák csinálni,esetlek tanácsokat elfogadok. Előre is köszönöm szépen az értelmes válaszokat!

2014. jún. 27. 13:06
 1/2 sippara ***** válasza:
77%

"Lassan egy éve hogy itt van,és az agresszív viselkedése nem múlik."


Csinálsz valamit, hogy javuljon, vagy csak állsz fölötte és vakarod a fejed? Költői kérdés volt. Menjetek el egy normális kutyaiskolába, vagy hívjatok házhoz kiképzőt.

2014. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen vigyétek el olyan iskolába, ahol erős szocializációs képzés van. Néha csodákra képesek, de a kitartó munka mindig meghozza az eredményt
2014. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!