Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vérzik a kutyám foga, miért...

Vérzik a kutyám foga, miért lehet?

Figyelt kérdés
7 éves, ivartalanított tacsi mix szuka kutyusomnak, ma játék közben, kötélhúzósat játszottunk egy fehér rongyal, sokszor játszok így vele nagyon szereti, de most miután végeztünk láttam hogy vérnyomos lett ez mitől lehet? eddig sose volt ilyen baja, foga is az orvosunk szerint (legalább is utoljára kb 2 hónapja) azt mondta hogy egészséges, ma úgyis visszük dokihoz az éves oltása miatt, de azért most picit aggódok érte :( mi lehet a baja? Mitől lehet ez?
2014. jún. 27. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nyelvét harapta el. Ez nálunk gyakran előfordul.
2014. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ugy tünt, mert pici foltokban, a foga nyomaiban , meg én is először erre gondoltam, vagy arra h simán koszos volt a rongy így mégegyszer megcsináltam egy tiszta fehér rongyal kb az első után 2-3 órával és ugyanúgy vérzett, nem hiszem h akkor is a nyelvére harapott :/
2014. jún. 27. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nézz a szájába, hogy hol vérzik. Egyszerűbb, mint a ronggyal mintát venni.
2014. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
néztem, de nemértek hozzá és nemnagyon láttam a kutyum meg nemszerette, inkább a dokira bízom
2014. jún. 27. 15:13
 5/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az én kutyáim is mikor teniszlabdával játszottak rendszerint, kis vérpöttyök voltak a zöld színű labdán. A rongy is felsértheti az ínyét azért vannak a vérpöttyök.

Nem kell vele különösebben foglalkozni ez a kis vérszivárgás elmúlik, amint nem harapdál intenzívebben.

2014. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
doki megnézte, nem talált nagyon semmit de aztmondta hogy lehet gyulladás előjele így biztos ammi biztos, kapott egy gyulladás csökkentő krémet amit naponta 2x az ínyére kell kenni, az már külön feladat hogy elfogjuk és nagynehezn belekönyörögjük :))
2014. jún. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!