Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 hetes csivavam mar...

Miss alezandra zeb kérdése:

Van egy 9 hetes csivavam mar mindent meg probaltam de sehogy nem akar szobatiszta lenni mit tegyek? Az utcan meg nem akar semmit csinalni allandoan sir hogy vegyem fel

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit probaltal meg? Utcahoz: eleinte csak rovid idore vidd le, lehetoleg nem zajos helyre es ha sir, NE VEDD FEL!
2014. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

9 hetes? türelem,türelem,és türelem, még nagyon pici persze hogy még nem megy, és ha sír ne vedd fel, így csak azt éred el amit ő akar

ha kint végzi el a dolgát, óriási dicséret, ha bent szó nélkül takarítasz, vagy ha pont rajtakapod akkor tiltod ennyi, egy hét alatt nem fogja még ezt megtanulni

2014. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

És amikor sír akkor te fel is veszed?

Nagyon kicsi még, legyél türelmes.

2014. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Két óránként leviszed. Ha lent végzi a dolgát, megdicséred, akár jutalomfalatot is adsz neki. Ha fent végzi, akkor takarítasz anélkül, hogy leszidnád. De nem is értem, mit vársz egy 9 hetes kölyöktől, aki még babának számít, beletellik jó pár hétbe, mire megtanulja a szobatisztaságot. Ráadásul egy elég kis hólyaggal rendelkező kölyökről beszélünk. Felnőtt korában is 3-4x le kell vinned majd sétálni.
2014. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Mond meg egy négy hónapos csecsemőnek,hogy ne csináljon bele a pelusba,hanem húzzon a wc-re. -.-

Még nagyon kicsi ehhez. 8 hetesen hoztad (ajánlom!) el az anyjától,még baba. Nem 4 nap alatt tanulják meg az ilyet. Sokszor vidd le, de kevés időre. A nyüszög ne vedd fel. Így a nyakadra dog nőni!

2014. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt csinálja az én két hónapos kisfiam is. El nem tudom képzelni, hogy mi a baj. Még mindig nem szobatiszta. :(
2014. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
MÁR mindent megpróbáltál? Azalatt az egy egész hét alatt, amióta nálad van és MÉG MINDIG nem szobatiszta?! Hinnye... te szobatiszta voltál egyéves korod előtt? Ne legyél már divatgazda, ne arra koncentrálj hogy te mit akarsz a kutyától, hanem előbb nézz utána hogy mennyire reálisak az elvárásaid!
2014. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem volt hasznos a válaszomban? Az utánam lévő két komentben is ugyan azt írták le. Egyikben a komentem egyik felét, a másikban a másikat.


De tudod mit? Kérdezd meg a kutya tenyésztőjét,hogy mi lehet a baj XD!

2014. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig lepontoznak mikor írom, hogy tessék gyakran lehordani a kölyköt, mert ugye köztudottan amíg nincs meg az összes oltása azonal meghal ha a lába érinti a talajt... -.-
2014. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

:D

Ez azért van, mert a friss, szabad levegő tele van baktériummal, amiket a kutya beszív és elpusztul! :))

Nem is értem, az a sok kóbor kölyök hogy nem pusztul el tőlük...


Kérdező, egy hét alatt mi mindent próbáltál már ki?

2014. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!