Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dohányzom igy el venné tőlem...

Horváth Timea Mária kérdése:

Dohányzom igy el venné tőlem már mint a befulladást? Nem értem az össze függést de lehetséges-e?

Figyelt kérdés
Nekem van egy pekingi palotapincsi kis kutyám és az érdekelne, hogy köztem és a kis kutyám között lehet-e olyan kapcsolat, hogy át érzi a problémáimat. Gondolkoztunk már azon is, hogy én dohányzom és azért fulladhat. Néha fullad viszont sokat könnyezik a szeme, játékos és eleven.

2014. jún. 27. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mivel a pekingi rövid orrú kutya, előfordulhat hisz nehezebben kap levegőt és néha "fulladozik".
2014. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szóval szerintem nincs összefüggés e között.
2014. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy egy kutya mellet se szabad dohányozni de én nem melette gyújtok rá... De nekem azt mondták, hogy lehet köztünk olyan lelki kapcsolat a kutyával, hogy én fulladnék be a dohányzástól de a kutya átveszi tőlem?? Ezt nem tudom erre kellene válasz nekem.
2014. jún. 27. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Mivel a cigaretta füst neki is ugyan olyan ártalmas (vagy még ártalmassabb), mint neked, ezét lehet összefüggés. Én is fulladok még a szabad levegőn is, ha bagóznak körülöttem.
2014. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem "veszi át".


Az, hogy mellette nem gyújtasz rá, csak egy dolog - a ruhádból dől a szag, a szádból szintén...

2014. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Semmilyen élőlény semmilyen élőlénytől nem veheti át annak a bajait. Ne viccelj már...


Olyan van, hogy pl. epilepsziás rohamot jelzi előre a kutya, mert olyan apró jeleket, szagokat is érez, amit az ember nem, de helyetted sem fulladni nem fog, sem más tünetet produkálni. Inkább szokj le Te is!

2014. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne legyen a kutya cigifüstben ha egy mód van rá! :((
2014. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
A passzív dohnyzás ugyan úgy hazavágja a kutya tüdejét is.
2014. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Nem, a kötődésnek nincs ilyen megnyilvánulási formája. A kutya átveszi a hangulatodat, ha szomorú vagy, ő is szomorú.

De amit írsz, hogy Te dohányzol és ő köhög, ez butaság. Nincs semmi összefüggés. Valószínűleg légcsőszűkülete van, kistestű kutyáknál nagyon gyakori.

2014. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
A kutyák képesek átvenni a gazdi bajait, de. Ha pl. te depressziós vagy, nagy valószínűséggel a kutyád is az lesz. Ettől függetlenül tényleg nem kellene passzív dohányzásnak kitenni, mert valószínűleg ettől van.
2014. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!