Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a farka tövén?

Mi van a farka tövén?

Figyelt kérdés

Kiskutyámnak (illetve nem is olyan kicsi:D) a farka tövén kb. 5 centibe ilyen sárga korpaszínű "cucc" van. Nem viszket/fáj neki, de ott a szőr is durvább. Nem a végbele oldalán hanem a másik, fenti oldalán.

Egyszer már mutattam orvosnak, aztmondja kosz, mert nem tudja ott tisztítani magának. Párom kutyájának is van (sose találkoztak még). Normális ez?

Párom kutyája sose volt fürdetve, tenyésztő szerint nem kell (berni pásztor,kinti-benti..), az enyém pedig 3-4-5 havonta van, attól függ, milyen bolhaírtója van.


2014. jún. 27. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy vmi odaszáradt, vagy ugy született, de ha nem fáj, nincs baj :D
2014. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában egy virág szokott ilyet okozni. Egy sárga virág virágpora rászáll a kutyára,de semmi baja nem lesz tőle,csak hát nem nagyon jön le... de majd idővel lekopik :) de lehet hogy más baja van
2014. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is ugyanilyen. Ő kiskorában kirágta ott a szőrt, és ezért arra gondultunk attól ilyen. Egyébként tacskó fajtájú, csak nem az a törpe rövidszőrű.
2014. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az én kutyámnak már 5éve ottvan, hiába fürdetem, lejön, majd pár nap múlva visszajön. De nem terjed, semmi.
2014. jún. 27. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak találsz egy valamire való orvost, aki merészel némi mintát venni és elküldeni laborba.
2014. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!