Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétálhatnánk valakivel?

Sétálhatnánk valakivel?

Figyelt kérdés
Örökbe fogadtunk egy yorkshire terriert.Nagyon úgy tűnik,hogy nem lett szocializálva a kutyákhoz,mert nagyon ugatja őket.Hiába tiltjuk nem segít.Együtt sétáltatáshoz keresnék (budapest belvárosában)olyan gazdit akinek kis-közép termetű kan kutyája van és nagyon-nagyon nyugodt természetű.Hátha megtanulja a mi kutyánk a helyes viselkedést.

2014. jún. 27. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Írtam privátot! :)
2014. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én belvárosi vagyok, de nekem egy 12 kilós kan kutyám van, de pont, hogy visszabeszél az ilyen ugatós kicsi kutyáknak :D


Ha gondolod, nézz el a Parlament melletti, rakparti futtatóba. Itt van: [link]


Nagyon sokféle kutya jár oda, vizslák, agarak, pitbullok, yorkik, tacskók, bulldogok, keverékek...Normálisak a gazdik akikkel eddig találkoztam, ha gondolod, vidd egy kicsit be, amikor pici kutyák vannak benn. Igazából hamar megfegyelmezi a többi kutya :D Ha nem találkozik kutyákkal, nem fogja tudni hogyan kellene viselkednie. De a TE ötleted is nagyon jó kiindulásnak!


Enyémnek is volt egy pofátlan, 'mindenkibe belekötök séta közben' időszaka, párszor elmentünk oda és most már sokkal jobban viselkedik. Amikor pimaszkodott, a többi kutya helyretette. A múltkor egy hatalmas keverék kutyával akart kötözködni, az meg 2-3 alkalommal odakapott neki (nem harapja meg a másikat ilyenkor, csak kutya nyelven elküldi melegebb éghajlatra :D) és utána már egészen másképp viselkedett 180 fokos volt a fordulat.


Egyébként fél a kutyáktól és azért ugat, vagy támadni akarja őket?

2014. jún. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet,elmegyünk a parlamenthez.Magamon kell erőt venni nehogy szívinfarktust kapjak ha összeszólalkoznak.
2014. jún. 28. 09:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Első időkben nekünk úgy tűnt,hogy fél tőlük,de szerintem már nem félelemből csinálja.Ha például kimegyünk a városligetbe és nincs rajta póráz akkor nem ugat csak oda fut a többi kutyához.
2014. jún. 28. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha például kimegyünk a városligetbe és nincs rajta póráz akkor nem ugat csak oda fut a többi kutyához."


O_O


Tehát póráz NÉLKÜL sétáltatsz egy hisztis, ENGEDETLEN kutyát? Az igen...

2014. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam,hogy engedetlen.Hallgat a parancsokra és nyilván mérlegelek és gazdát kérdezek,hogy kihez engedem közelebb.
2014. júl. 2. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!