Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne staffim?

Hogyan lehetne staffim?

Figyelt kérdés

Szóval, nekem már régóta tetszenek ezek a fajták, igaz, nagyon keveset tudok róla. Elolvastam már sok leírást, és a menhelyeken lévők személyiségét is nézegetem, plusz van egy ismerősöm, akinek staffija van, és úgymond követem az életét, nézem, hogy mikor milyen a kutya, mire van szüksége stb, de nem érzem azt, hogy 100%osan tisztában vagyok a fajta jellemével.

Viszont valamikor (nem a következő 1-2 évben, mivel van 2 kutyánk) szeretnék egy ilyen fajtát. Azt nem tudom, hogy tk-s vagy menhelyi kutyus lenne, de vagy ez, vagy az. (szaporítótól semmiképp). A menhelyeken viszont az összeshez oda van írva, hogy fajtát értő gazdához adják.

De ha nekem még nem volt ilyen kutyám, de szeretnék, és tegyük fel jobban szeretnék menhelyit "megmenteni", akkor ezt hogyan lehet megoldani?

Vagy esetleg felmérik, hogy milyen típusú kutyáim voltak (labrador,berni pásztor, skót juhász, terrier, agár), és az alapján eldöntik, hogy nekem való-e vagy sem?

Remélem érthető a kérdésem.

23L


2014. jún. 27. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha el tudnál beszélgetni egy tenyésztővel, még akkor is, ha menhelyről hozozd majd a kutyát. Ha határozott és következetes leszel, nem lesz semmi baj kutyasuli mellett.
2014. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmondhatod amit az kérdésed első felében írtál. Hogy évek óta készülsz rá, rengeteget olvastál, és személyesen is van több staffi akivel sokat talalkozol, tehát nem ismeretlen a fajta számodra, ráadásul sokadik kutyád. Járnál vele kutyaiskolába stb.
2014. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!