Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet ivartalanítani?

Mikor lehet ivartalanítani?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos bishon bolognese-m (szuka).Nem most szeretném ivartalanítani csak tudni szeretném, mert van a mamámnál egy labrador kuvasz keverék (14 éves,fiu) sokat vagyok ott és ha tüzel majd biztos megörűl mind a kettő.( és van egy másik kérdésem már kezdenek össze ismerkedni(kerítésen keresztül)a bishon szeretne játszani vele de a másik mindig rámorog( pedig nagyon kedves szelid kutyus,lehet azért van mert már öreg?Hogyan szoktasam össze őket?

2014. jún. 27. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy semleges területen ismertessétek össze őket (pl. 3 utcával odébb, pórázon...). Azért morog valószínűleg, mert az ő területét környékezi meg a másik kutya.


Te is ideges lennél, ha valaki folyton elmenne az ablakod előtt és bámulna befelé, de ha a közeli kávézóban kezet fogtok, beszélgettek és úgy jöttök haza ketten, mindjárt más a felállás :)

2014. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor hozták a keverék kutyust mikor születtem.Senki nem tanította meg semmire,a póráztól,nyakörvtől fél mikor rápróbálom rakni nyüszit,ugat meg morog.7 éves koromban tanítottam meg arra hogy ül,fekszik,lábhoz stb, de a pórázhoz és a nyakörvhöz nem tudom hozzá szoktatni.
2014. jún. 28. 16:25
 3/4 KGabi0000 ***** válasza:
Nálunk az én 9 éves keverékem nem bírja elviselni a pörgős kutyákat,akik ráugrálnak meg ilyenek.Lehet,hogy a labradornak is ez a baja.
2014. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Utolsó te meg meg győztél hogy egyre több a beteg ember a világon -.- .
2014. júl. 16. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!