Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bűzmirigy műtéttel kapcsolatos...

Bűzmirigy műtéttel kapcsolatos tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés

Érdekelne azok véleménye, akik kutyájának műtötték a bűzmirigyét, vagy a hagyományos, vagy a fecskendezős újabb eljárásos beavatkozással oldották meg a problémát.

Nálunk már szóbajött az orvosnál, mivel a kutyának szűk a nyílása vagy valahogy máshogy helyezkedik el, így nem tud magától kiürülni. S ráadásul állandóan rámegy a fülére, már havonta van ez az ördögi kör.

Tehát akinek volt ilyen problémája és meg lett műtve, az érdekelne, hogy utána megoldódott minden?


2014. jún. 28. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az orvos javasolta, de még nem döntöttünk.
2014. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem, hogy milyen tünetei vannak?
2014. jún. 28. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:
mütét előtt npróbáltátok már h kinyomjátok a büzmirigyét ?
2014. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj.... ne csak a fő kérdésem olvasd el!!! Havonta nyomja neki. Volt olyan is, hogy kinyomás után 2 héttel MÁR GENNYES volt. Azt is írtam, hogy folyton begyullad a füle.
2014. jún. 30. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
szia, én kutyámmal is volt ez a probléma, azután már havonta is előfordult, alergiás kiütései is lettek, kapta az antibiotikumot, az orvos folyamatosan kezelte, már a műtét is szóbajött, de nem tudtam fizetni a kezeléseket, ezér abba kellett hagyni, és amint abbahagytuk napról napra jobb lett, és ma már semmi baja a kutyámnak. ez a bűzmirigy probléma csak előjött, és abba is maradt, a kazelésektől pedig rosszabb lett.
2014. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fülvel kapcsolatban szerintem menj el a kutyapatikába és kérdezz rá legtöbbször ők is tudnak segíteni és nem kell állatorvashoz menni :)
2014. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz, nem kezelem csak úgy, de nem a füle volt a kérdés.
2014. júl. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!