Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni a 8...

Hogyan tudnám leszoktatni a 8 hetes mopszomat a harapásról?

Figyelt kérdés
Mániája hogy vagy a lábujjainkat vagy a kezünket harapdálja.Kezdetben még nem is volt baj de már egyre erőssebet harap(2-3 hete még nem tudott szerintem ekkorát harapni)A válaszokat előre is köszi

2014. jún. 28. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Normál esetben 2-3 hete még nem haraphatott téged, ugyanis a mamájánál volt.... Pont mostanra tanulta volna meg, hogy hogyan kell viselkedni.

De ha már nálad van, esetleg rászólhatnál, hogy nem szabad és látványosan otthagyod. A sokadiknál leesik neki, hogyha harap akkor bizony a gazdi elmegy.

2014. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

a hozzá nem értés ,és a felkészületlen hozzáállásotok miatt lesz még sok 100 kérdésed.

( kutya elválasztása 9-10 hetes korban )

kis kutya harapdálás = ismerkedés a világgal ! egy teljesen normális és szükséges dolog, amit kis utána járással még ti ,is megtanulhattatok volna. a használati utasítás a kutyákhoz : pl :: jan fennel : tanuljunk meg kutyául.

( kicsit dühít ez a hozzá nem értés, miközben a google a barátunk ! )

2014. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz egy 8 hetes kutyától? Most kezdenek kibújni a fogai, most ismerkedik a környezetével.

Ez egy teljesen normális dolog, majd leszokik róla.

Igaz, hogy ha olyat csinál rá kell szólni, de könyörgöm mit vársz már ennyi idős kutyától?

Olvass utána mielőtt hülyeséget kérdezel!

És kezdetben, 2-3 hete még a mamájával kellett volna hogy legyen, nem pedig veled!

2014. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

8 hetesen még harapnak, de 9 hetesen már teljesen önellátóak lesznek. sőt: el is mennek majd bevásárolni.

jobban jártál volna ( a kutyád meg főleg ) egy plüssel!

azt azért remélem tudod melyik az eleje, és a vége?

2014. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most mi a helyzet?
2014. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tartsd oda a kezed elé és mikor megharap kiálts fel, hogy ááúú, nagy szólj rá hogy NEM!!!! én legalábbis így csináltam, amikor nyalogatta a kezem akkor dícsértem amikor megharapta akkor rászóltam vagy rákiabáltam. még néha mikor bepörög a cipőfűzőmre megy.. sétálás közbe kihúzza a fűzőmet, vicces. :) de már ezt is csak ritkán csinálja. próbáld meg, türelmesnek kell lenni! nekem korábban azt tanácsolták az ismerőseim hogy üssek az orrára vagy pöcköljem meg az orrát, de szerintem ha nem muszáj akkor inkább ne csináld azt. ha erősen, erényesen rászólsz akkor is érteni fogja.
2014. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ja és a Kong-nak van egy tök jó játéka, a Fressnapf-ba lehet kapni. jutalomfalatot lehet beletölteni, az enyém imádja! még akkor is ha nincs benne semmi jutalomfalat! (májkrémet szoktam beletenni, el van vele akár 1 órát is, és fejleszti az agyát is)
2014. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!