Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier durván bepörög!...

Bullterrier durván bepörög! Mit tegyek? Bullosok help!

Figyelt kérdés
1,5 éves kan. Ivartalanított. Ha az utcán bepörög az elég kínos. Forog körbe körbe a pórázon, ugrál fel rám és közbe csipked, harapdál. Sajnos pár ruhám már megbánta ezt, illetve gyakoriak a lila foltok is rajtam. Ilyenkor nagyon nehéz leállítani. Bullosok, veletek előfordult már ilyen? Hogyan lehet leállítani? Miért csinálja ezt? Mert ahogy nézem, nem agresszíó szerintem, hanem csak játék, vagy elborul az agya nem tudom.

2014. jún. 28. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak játszik. A mi bullunk már öreglány, de nèha ő is pörög. Magától le szokott állni, leállítani ilyenkor szinte lehetetlen, csak jobban beindul.
2014. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy agyilag és fizikailag is teljesen lefárasztod.Ha megoldható,ajánlom a Cerbi Suli rehabilitáció-szocializáció foglalkozását.
2014. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sippara ***** válasza:

"Bullterrier durván bepörög! Mit tegyek?"


Ezt most vér komolyan kérdezed? TÉNYLEG vettél egy bullterriert, és most vakarod a fejed, hogy JÉÉÉÉÉ, ez pörög? Google keresés: bullterrier. Bármelyik találatot is olvasod el, segíteni fog a dolog megértésében.

2014. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja ezt a kutyád?
2014. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kicsilany817 válasza:
Az én bull szukám is ugyan ezt csinálja, és nem csak az utcán hanem otthon is. Ha nagyon beindul és már bútort visz magával én nehezen elkapom leteríteméslefogom kézzel lábbal :D Egyébként mást tényleg nem tudsz vele mit csinálni, ők így játszanak.Lesz még rajtad pár lila folt :D
2014. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a bullok ilyenek :) Csak harap is a kis genya, és ezt nem tartom normálisnak...

Már nagyon régóta csinálja, kiskora óta.

2014. júl. 3. 01:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna a kerdest, minden stimmel, csak az enyem nincs ivartalanitva, es suket is. Probalom leultetni, es a fegyelmezesre valo jelet alkalmazom. Legyel hatarozott, eroteljes, kiabalj ra, emellett faraszd le alaposan. Nem vagy egyedul, egy csomo bullos ismerosom is ebben szenved. Remelem segitettem.
2014. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!