Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kb11 eves havaneise...

Meghalt a kb11 eves havaneise kutyunk. Reggel semmibaja nem volt. Delelott mintha szedult volna es a nyelve lila volt gorcsosen ment. Utana jobban volt. Es mire megneztem meghalt mi okozhatta a kis dragam halalat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

-öreg volt,

-szívelégtelenség,

-esetleg mérgezés


De ezt doki tudná megmondani

2014. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Boncolást kell kérni az állatorvosotoktól, ha pontosan szeretnétek tudni a halál okát.
2014. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A lila nyelv és görcsök utalhatnak mérgezésre, és keringési hibára is.
2014. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos, hogy boncolást kérnék a helyetekben, nem hagyna nyugodni a dolog. Részvétem:(
2014. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mergezes nem lehetett mert akkor a masik kutyumnak is baja lenne.mondta a parom hogy elvileg a szemebol folyt ki a ver is tegnap.sajnos draga a boncolas a kis kutyukamat fel 4 kor elvittr az orvos. :) igazabol most kezdem felfogni hogy bincs tobbe
2014. jún. 28. 18:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Es senki nem adhatott neki semmit mert panelban lakunk nem erintkezik idegenekkel sem
2014. jún. 28. 18:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem itt hatha talalkozott valaki ilyen esettel mert tenyleg nyugtalanit a dolog.igazabol anyum kutyaja de. En is vele eltem :(
2014. jún. 28. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak úgy lehet mérgezés, ha megmérgezik, ehetett valami látszólag ártalmatlant, vagy épp ártalmatlant, de a kora miatt a mája is felmondhatta a szolgálatot, de éppígy a keringése is.
2014. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de bem ertem miert folyhatott a ver a szemebol parom mondta hogy olyan volt mintha mi sirunk.apro kis vercseppek jottek a szamebol
2014. jún. 28. 19:00
 10/11 A kérdező kommentje:
olvastam sok hrlyen szinte ezzel toltom az idomet.agyverzest olvasok,vagy fejbevagasrol jo itt nem bantotta senki.meg igen a verkeringesi problemak is szerepben vannak. de igy az eggyik pillanatrol a masikra.meg is akart harapni vicsoritott ram majdnem tamadott nagyon nem volt jol
2014. jún. 28. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!